Van e olyan köztetek,akik házasságon belül kellet terhességmegszakítást csinálni?

Figyelt kérdés
És ha igen miért kellet?

2021. júl. 24. 07:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Igen.. Sajnos elég rossz házasságom volt

Nem volt család centrikus pedig már 3 gyerekünk van. 4.iknél el kellett gondolkodnom és sajnos 6 éve el kellett vetetnem.

De már azota el is váltam

2021. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Az életembe került volna, ha megtartom. Máskülönben eszem ágába sem jutott volna elvetetni. Így is bűntudatom volt sokáig, mert megöltem az egyik gyerekem.
2021. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem mondanám, hogy “el kellett”, hanem el akartuk vetetni mindketten. Fogamzásgátló mellett estem teherbe. Mikor kiderült, mindkettőnk első gondolata az abortusz volt, független attól hogy házasok voltunk és elvileg adottak voltak a körülmények, mivel egyikünk sem akar(t) gyereket. Azóta is együtt vagyunk.
2021. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos beteg lett volna😔
2021. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

1es annyira azért nem lehetett rossz az a házasság ha alá tudtál feküdni védekezés nélkül...


amúgy meg nincs olyan hogy kell, egyéni döntések vannak.

2021. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

5ös

Család tervezés mindig is téma volt nálunk!! Semmi probléma nem volt de a harmadik gyerek után meg változott... Nem érdekelte mit rakok a gyerekek elé vagy mit nem és had ne részletezzem

Nyilván alá tudtam feküdni igen de lakva ismeri ki egymást az ember ugye bár és 10 év alatt igen sokat változott nem érdekel a szarkazmusod legyen boldog életed 😊

2021. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Mindketten akartuk, aztán amikor sikerült, mégsem akarta, nem vállalt felelősséget sem, hiába bíztam meg benne. Elvetettem, mert egyedül nem tudtam volna 2 gyereket fullosan eltartani. Örök seb marad, nem tudom elfelejteni.
2021. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
6os jaa értem tehát egészen addig míg megtudta hogy terhes vagy a 4.el egy álom ember volt utána hirtelen fél perc alatt egy féreg lett belőle. Persze, tök reális ne haragudj hogy erre nem gondoltam
2021. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha teherbe esnék elvetetném, mert a betegségem miatt az életembe is kerülhet a dolog. Szóval kb. 14-15 éves korom óta tudatosan nem akarok saját gyereket és amióta szexuális életet élek, teszek is ellene.
2021. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Anyu vetette el az első babáját a nyolcvanas években, mert akkor derült ki hogy megcsalja a férje a kezdetektől.


20 éves volt, nem akarta hogy bármi köze legyen ahhoz a férfihoz.

2021. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!