Van e olyan köztetek,akik házasságon belül kellet terhességmegszakítást csinálni?

Figyelt kérdés
És ha igen miért kellet?

2021. júl. 24. 07:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

Becsúszott, nem terveztük. Csak készültünk az abortuszra, de végül a természet oldotta meg a problémát.

Egyszerű oka volt, az, hogy egyáltalán nem akarunk gyereket a férjemmel. Védekezünk, de ha újra megtörtênik, elvetetném.

2021. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

Aztán neked mégis mi közöd van ahhoz, hogy ki kivel és milyen védekezés mellett fekszik le?! Foglalkozz a saját szexuális életeddel, máséhoz ugyanis nincs közöd.


Mivel nem létezik 100%-os védelem, így előfordulhat, hogy valaki felelős védekezés mellett is terhes marad. Mint pl én, fogamzásgátló mellett. És mivel nem akartunk és nem is fogunk akarni gyereket, így abortuszon kívül más opció nem jöhetett szóba.

2021. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
3%

Fogamzásgátló mellett teherbe esni, ezt meg hogyan??


Ez biológiailag kizárt, valami gyógyszert vehettél be mellette, vagy felszívódási zavarod van.


Szedtem fogamzásgátlót, és biztos vagyok benne hogy csak úgy eshetsz mellette teherbe ha valamit benézel.

2021. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

13 Ahh már értem, szóval mivel TE nem tudod elképzelni, hogy ilyen van, így biztos vagy benne, hogy nincs is. 🤦🏻‍♀️ Csak azért mert nálad működött, nem jelenti, hogy mindenki másnál is fog. Ez a gondolkodás csak a te tudatlanságodat tükrözi. Tudod mi az a Pearl-index? Javaslom nézz utána, meg fogsz lepődni, de a fogamzásgátló mellett sem 0-t fogsz látni!


Egyenként segítek: NEM LÉTEZIK 100%-os védelem, innentől teljesen felesleges tovább részletezni a témát. Igen is teherbe lehet esni (nem gyakori ugyan, de nagyon is létező jelenség) fogamzásgátló mellett és nem, nem szedtem semmilyen más gyógyszert mellette, semmit! Nem hánytam, nem ment a hasam, leírás szerint, óramű pontossággal szedtem és mégis teherbe estem. Ez van, attól még hogy te ezt nem tudod elképzelni, pontosan így volt.

2021. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%

15 Addig amíg ennyire sötét és tudatlan vagy, addig kár beléd a szó, téged a tények nem érdekelnek, te eldöntötted és kész. Akkor élj ebben a tudatban, ha neked ettől jobb, nem nagyon hat meg.:D


Felőlem fejre állhatsz, nem én vagyok az egyetlen ember, aki mindenféle eü probléma nélkül, rendesen szedett fogamzásgátló mellett lett terhes, az hogy te ebbe mindent is bele akarsz magyarázni, egyéni szoc.probléma. Majd ha szedtél magadra egy minimális tudást, akkor lehet beszélgetni, addig meg élj álomvilágban. :)

2021. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4%

Linkelj egy olyan oldalt,ahol azt írják orvosok, hogy szabályos szedés mellett teherbe lehet esni fogamzásgátló szedése alatt.


Ugye nem találsz.

Hiába jelentgetsz, nem én csesztem el a fogamzásgátló szedést :D

2021. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
60%

Sokáig szeretnéd még égetni magad vagy azért lassan megunod? :) Ennyire frusztrált legyen valaki, hogy legnagyobb örömforrása idegen emberek magánéletében turkálni és alaptalanul hazugnak nevezni… Nem irigyellek.


Hányszor kell még neked leírni, hogy magad ívből leszarom mit hiszel? Kinek hiszed magad, hogy majd én magyarázkodom neked meg linkeket gyűjtök?:D Ne nevetess. Épp elég, ha én tudom, hogy rendesen szedett fogamzásgátló mellett lettem terhes, te meg higgyél, amit akarsz, ennyi ésszel az is csoda, hogy gondolkodni tudsz.:D

2021. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
16: Ha nem megfelelő (már) a szedett fogazmásgátló hormontartalma az egyénnek, létrejöhet terhesség normális szedés mellett. Ennek nem feltétlenül vannak (azonnal) jelei.
2021. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%
Én sem értem minek okoskodik vagyis próbál okoskodni itt olyan, akinek láthatóan lövése nincs a témáról. Igen is teherbe lehet esni normálisan szedett fogamzásgátló mellett is, aki ezt tagadja annak nagyon erősen hiányos a nem létező tudása. És az a vicc, hogy még ő kéri ki magának és nekiáll feljebb, miközben senki hozzá nem szólt, de azért ő csak úgy heccből nekiáll kötekedni és ismételgetni ugyanazt a hülyeséget. Fájdalmas.
2021. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
4%

Okoska linkelj akkor te olyat ami ezt alátámasztja, hajrá :)


Ja nem tudsz :D


Hiába jelentgettek, amíg engem szórakoztat, úgyis vissza írom :D nehogymár pár védekezni se tudó bula döntse el mit írok és mit nem.

2021. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!