Van e olyan köztetek,akik házasságon belül kellet terhességmegszakítást csinálni?

Figyelt kérdés
És ha igen miért kellet?

2021. júl. 24. 07:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

Keressél magadnak linket, ennyire ne legyél életképtelen.:D

Nagyon sokat hiszel magadról, ha azt hiszed itt bárkinek is bármit bizonyítania és linkelnie kell, pláne egy ilyen frusztrált hárpiának, mint te. A nőgyógyász szakorvosom véleménye a témáról egy hajszálnyit hitelesebb, mint egy kötekedő, ostoba némber agyszüleménye. Hőbörögj csak tovább, ennél már úgy sem lehetsz szánalmasabb.

Bizonyítsd te az ellenkezőjét. Ja, hogy nem megy? :)


Felőlem írd vissza, téged fognak majd tiltani, nem engem.😀

2021. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én Iamna 20-as tabi mellett lettem terhes. Pontosan szedtem, nem szedek más gyógyszert, nem volt hasmenésem. Pislogtunk mikor pozitív lett a teszt. Mondjuk maradt a baba, de először nem volt őszinte a mosolyunk.

A lényeg, hogy igen, van ilyen. Ritka, de előfordul.

A doki azt mondta, hogy mivel ez egy alacsony hormontartalmú gyógyszer, a szervezetem"legyőzte"és visszaállította a rendes működést.

2 évig működött. Annyi tünete volt, amit addig nem raktam össze, hogy a teherbeesés előtti 1-2 hónapban újra kívántam a szexet.

Addig a gyógyszer miatt a libidóm a béka segge alatt volt. Illetve a menstruációm újra fájt kicsit. Mármint görcsöltem pár órát mielőtt megjött az utolsó 2 ciklusban, korábban ilyen akkor volt mikor nem szedtem tabit.

Tehát szép lassan visszaállt a ciklusom.

2021. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a, hasraütésszerűen kitalált, alap nélküli demagóg halandzsát…🤦🏻‍♀️Hogyne, 98%. Lószart. Egy abortusz miatt nem fog tönkremenni egy jól működő házasság, ha mindkét fél egyetért és mindketten ezt akarják.


Amúgy meg milyen szerelmetek gyümölcse?? Képes vagy ésszel felfogni, hogy rohadtul nem tekint mindenki “szerelmük gyümölcseként” egy nem kívánt embrióra? Rengeteg embernek sokkal inkább egy átok, teher, amitől minél előbb meg akar szabadulni.

Arról miért nem prédikálsz, hogy a házasságok hány százaléka megy gallyra a gyerek születése után? Hmm?? Csak mert rengeteg statisztikát találhatsz arról, hogy mennyi házasság megy tönkre és végződik válással a gyerek születését követő pár éven belül. Segítek: rengeteg és még annál is több. És akkor ebbe nincs benne az, ahol “csak” simán kuka a házasság, de nem válnak el, mert “jaj a gyerek” meg “jaj a hitel”. Ugyan már. Szülési utáni depresszió is létezik, jó néhány nő küzd vele, erről miért nem mesélsz? És arról, hogy mennyien bánják meg, hogy gyereket vállaltak? Bizony, a gyerekvállalást is durván meg lehet bánni, de persze ezt nem “illik” nyíltan vállalni, mert a pokol tűzére kívánnak egyből.

2021. okt. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!