Fel fogom tudni dolgozni valaha hogy nem tartottam meg az ikreimet?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint a legjobb döntés ha elvetetem őket mert még csak 20 vagyok és egyetemista. A párom már 34 éves és ő hallani sem akar róluk alig várja hogy elvetessem. Már azzal is fenyegetőzött hogy megöli magát ha nem vetetem el őket. Viszont nekem a lelkem már most belefájdult és egyfolytában sírok. Hogy tudom ezt feldolgozni? 1 hét múlva lesz a műtét.
2021. szept. 12. 21:57
 11/96 anonim ***** válasza:
84%
Ha vannak érdekei, akkor húzzon a farkára kotont.
2021. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
84%

12-esnél a pont.

Ha jogai és érdekei vannak, akkor felelőssége is.


Nem öli meg magát, ugyan! Csak reszket, hogy fizetnie kell évekig és így fenyeget.

2021. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 anonim ***** válasza:
79%
Nooooormális vagy??? Jegyezd meg: Ha valaki bármilyen, értsd, bármilyen helyzetben öngyilkossággal fenyegetőzik, az csak zsarolás, manipulálni akar. Aki meg akarja ölni magát, az megteszi, nem fenyegetőzik. Többnyire valami szemelyiségzavara van, nem te tehetsz róla. Ezért inkább megölni 2 ártatlan gyereket, a legnagyobb hülyeség. Tény, hogy én nem igazán támogatom az abortuszt, de elfogadom, hogy van olyan helyzet, amikor "szükséges rossz".Lehet, hogy nálad is. De azért, mert ez a féreg fenyegetőzik? Na, ne már!
2021. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
81%
Az sosem fogja megölni magát, aki azzal fenyegetőzik.
2021. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
79%

20-25 évig nem akar gyerektartást fizetni? Jó,akkor húzzon gumit a 10 centis rombolóra.

És lehetőleg ne fenyegetőzzön öngyilkossággal.(én még mindig megvárnám ameddig legalább megpróbálja,hátha..Egyel kevesebb gyökér.:s)

2021. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
36%

Igen, fel. Ez a legjobb amit tehersz. 20 évesen semmi egzisztenciád, 2 gyerekkel ráadásul. A korházból hova vinnéd őket? Mit adnàl enni..?



A kérdező ugyanolyan hibás mint a pasi. Gondolom egyik sem védekezett...

2021. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
23%
12. Ha valaki nem akar gyereket, az meg szedjen tablettát vagy védekezzen más módon. A lány is hibás és nem teheti tönkre más életét. Lehet lepontozni, de akkor is erkölcstelen lenne megtartani a terhességét.
2021. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
71%

Egy szóval se mondtam,hogy ne védekezzen a nőstény se.

Azt mondtam,hogy aki férfiként gyereket nem akar az saját magát mindig védje gumival az ilyen esetektől.Mert ki a f*szom védekezzen helyetted,ha te nem teszed? Senki.

Nem akarsz gyereket,és se meddő se impotens nem vagy,végleges elkötésre lehetőséged (kár..) nincs -> akkor b*zdmeg gumi,tabi,lenyeled,vagy nem dugsz,mert nem kell neked gyerek.


Ha csak 5 évvel lenne idősebb a lányka lehet,hogy el se kellene vetetnie,és el se vetetné.Na akkor aztán ugorhatna fejest egy nagy adag 'k*rvaélet'-be.

Mindenki felelősséggel tartozik első sorban saját magáért.A nők a saját testükért a nem kívánt terhességek ellen kell,hogy védekezzenek a férfiak pedig hogy tartogathassák a következő hiszti rohamokra az öngyilkossággal való fenyegetőzést.

2021. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 Derjaderja ***** válasza:
73%

Az egy felnőtt embernek a sajár döntése, ha problémamegoldás helyett megöli magát. Nyilván ha pszichiátriai vagy egyéb súlyos beteg vagy tragédia érte, az is egy dolog, de ő most a tartásdíjba akarna belehalni?

Azt javaslom, hozz tőle független döntést. Csinál, amit akar. Itt a kérdés, hogy inkább leszel egyedülálló ikres anyuka vagy inkább élsz a kettős abortusz tudatával tovább.

Én ha egy mód is van rá, és nem a nyomorba szülnèk, megtartanám őket. Ikreidként beszélsz róluk, biztos iszobyatosan megvisel, ha mégis elveteted. Megértem azt is, de nagyon nehéz lesz.

Ha egy fickó zsarolása miatt teszed, akkor még nehezebb.

2021. szept. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
67%
18as, egy 34 éves férfinak meg erkölcstelen volt védekezés nélkül szexelnie egy 20 évessel. Bár gondolom olyan nyomorék hogy a saját korosztályának nem kell
2021. szept. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!