Fel fogom tudni dolgozni valaha hogy nem tartottam meg az ikreimet?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint a legjobb döntés ha elvetetem őket mert még csak 20 vagyok és egyetemista. A párom már 34 éves és ő hallani sem akar róluk alig várja hogy elvetessem. Már azzal is fenyegetőzött hogy megöli magát ha nem vetetem el őket. Viszont nekem a lelkem már most belefájdult és egyfolytában sírok. Hogy tudom ezt feldolgozni? 1 hét múlva lesz a műtét.
2021. szept. 12. 21:57
 21/96 anonim ***** válasza:
60%
Ha ennyire nem szeretnéd evetetni ne tedd!
2021. szept. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
61%
A pasitól függetlenül mérlegeld a helyzetet! Ne miatta vetesd el vagy tartsd meg őket.
2021. szept. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
59%
Nekem volt ismerősöm ilyen helyzetben. A - mostmár kb 40 éves hölgy - egész életében bánja a dolgot, pedig akkor, 19-20 éves egyetemistaként ő is ezt gondolta jó megoldásnak. Ha meg tudod tenni, hogy családi támogatással felneveld őket (vagy örökbeadás nem játszik?), már jobban járnak, mint egy abortusszal. Azok alapján, hogy most mennyire parázol a feldolgozáson, neked szerintem nagyon nehéz lesz elfogadni a dolgot. Az apa fenyegetőzéseivel én sem törődnék, ugyanis azok, akik öngyilkosságot követnek el, azok szép csendben megcsinálják, nem mondogatják fennhangon hónapokig másoknak.
2021. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 Derjaderja ***** válasza:
42%
Lehet hogy a tanára az illető vagy családos v ilyesmi, azérr is fsik ennyire.
2021. szept. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
61%
Én kitartást kívánok, bárhogy döntesz. Szüleid támogatnának? Ha nem akarod elvetetni és lesz segítség, akkor ne tedd. A pasi először is rohadjon meg. Az ilyen nem férfi, aki ezzel fenyegetőzik, hogy öngyilkos lesz. Dehogy lesz, csak zsarol.
2021. szept. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
62%
Ha már most ekkora kétség van benned kérdező, akkor az abortusz nem a te utad!
2021. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
41%

Kérdés azokbak akik szerint meg kell tartani...

Miből fogja felnevelni? Miből eteti? Pelenkázza? Fűt rájuk, 20 évesen? Milye lehet egy 20 évesnek?

2021. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
43%

A kérdés, hogy te mit szeretnél? Ha szeretnéd a piciket és támogat a család, tartsd meg őket. Senki nem kényszeríthető abortuszra akarata ellenére - ha te magan nem akarod a műtétet, akkor nagyon nehéz (akár lehetlen) lesz feldolgoznod. Ha minden kötél szakad, érdemes lehet megfontolni egy alapítvány segítségét (pl Bölcső, Gólyahír), akik támogatják a krízisterheseket (örökbefogadásban is segítenek, de fő céljuk, hogy a vér szerinti anya meg tudja tartani a gyereket), tájákoztatnak a lehetőségekről, segítenek a lakhatásban, akár anyaotthoni elhelyezésben, munkakeresésben. Nem könnyű, hamar fel kell(ene) nőnöd, de sikerülhet.

A pasi meg azt kezd az életével, amit akar, ha öngyilkos lesz emiatt, az nem a te felelősséged, hanem csak és kizárólag az ő saját egyéni döntése, ahogy az is, hogy nem volt esze gumit húzni 34 évesen. Őt vajon érdekelné, ha te fenyegetőznél azzal, hogy öngyilkos leszel, ha el kell vetetned a babákat?

2021. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
73%
Én elég radikálisan gondolkodom erről, de ölje csak meg magát az az érzelmi zsaroló, önző, jellemtelen nyomorék ember, ne csak fenyegetőzzön vele. Belezsarolni egyből két gyerek megölésébe... Ha te nem akarod, akkor ne bántsd őket. Ha meg igen, akkor a te dolgod a feldolgozás is.
2021. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
32%
20 évesen a semmibe egyedülállóként megszülöd öket, majd nyomorogtok,nem tudsz nekik semmit megadni, akkor nem fog megszakadni a szived? Azoknak a babáknak jobb, ha most nem születnek meg. Gondolj erre.
2021. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!