Fel fogom tudni dolgozni valaha hogy nem tartottam meg az ikreimet?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint a legjobb döntés ha elvetetem őket mert még csak 20 vagyok és egyetemista. A párom már 34 éves és ő hallani sem akar róluk alig várja hogy elvetessem. Már azzal is fenyegetőzött hogy megöli magát ha nem vetetem el őket. Viszont nekem a lelkem már most belefájdult és egyfolytában sírok. Hogy tudom ezt feldolgozni? 1 hét múlva lesz a műtét.
2021. szept. 12. 21:57
 81/96 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk van egy fiunk, a férjem teljesen biztos abban, hogy nem szeretne második gyereket. Ezért én fogamzásgátlót szedek, mert nem szándékom megkerülni őt. Figyelek gyomorrontáskor, antibiotikum kúra alatt, vagy bármikor, amikor esély van arra, hogy ne legyen hatásos a tabletta, és figyelmeztetem. Viszont tudja, mert közöltem vele, hogy én megteszek mindent, hogy ne legyen, de ha ennek ellenére valahogy mégis megfogan, nem ölöm meg. Mert képtelen vagyok. Ezt vagy elfogadja, vagy gondoskodik ő is a fogamzásgátlásról. Elfogadta, bízunk egymásban.
2021. szept. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
24%
#85, már vártam, hogy mikor húzza elő valaki a "de a nemi betegségek"-kártyát... nekem is van egyébként ismerősöm, aki a HPV-be halt bele, tagadhatatlan, ott is egyszerűbb volt a családnak a partnerét szidni, mint feltenni azt a kérdést, hogy van ellene oltás 20+ éve, az aktív szexuális életet élők mi a fenéért nem oltatják be magukat vele...
2021. szept. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
69%
Miért van az, hogy az ilyen jellegű kérdéseket mindig végig trollkodja a #84-es pasi és ezt moderátorok hagyják? Vissza lehet nézni, MINDEN hasonló kérdés arról szól, mintha az ő személyes blogja lenne. Két ember vitáját lehet olvasni 20 oldalon keresztül, ahol ő az egyik, a neki nem tetsző válaszokat meg törölteti. Tényleg nagy segítség lehet a kétségbeesett kérdezőnek. Vagy rá, nem vonatkozik a ne vitatkozz pont? Neki külön szabályzata van?🤔
2021. szept. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
39%

#87- ha mindenki így gondolkodna, hogy lényeg a kényelem, a fél világ nemi beteg lenne, mint pl Afrikában. Teljesen hétköznapi a HIV.

Hálisten, egyre nagyobb figyelmet fordítanak erre a fiatalok körében.

Sokkal bevetebb az óvszer, mint pl 20 éve.

Gyanítom, hogy nem huszonéves vagy, örülj, hogy te még könnyen tudtál így csajozni, mai fiatalok már szerencsére nem hagyják magukat megdumálni óvszer nélküli szexre. Most egy bizonyos mélyszegény réteget ne vegyünk ide.

Kérdző, remélem megtalálid a békéd. Vagy így - vagy úgy.

2021. szept. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:
36%

#90 57 éves vagyok, a párom 41. Egyébként a helyzet azért ma sem annyira durva, mint itt állítod: "A megkérdezett 460 diák közül 430 volt szexuálisan aktív, így őket vontuk be a vizsgálatunkba. A csoport kevesebb mint fele (N=201) tartozott azok közé, akiknek állandó partnerük volt és folyamatosan alkalmaztak fogamzásgátló módszert (n=133) vagy nem volt állandó partnerük, de az alkalmi partnerrel minden alkalommal óvszert használtak (n=68). A szexuális kockázatvállalók (N=229) magatartása abban nyilvánult meg, hogy vagy nem használtak állandó jelleggel kondomot (n=166) vagy egyáltalán nem használtak kontraceptívumot (n=63) alkalmi vagy egyszerre több partnerükkel." - friss felmérés, a szegedi egyetem hallgatói (tehát nem a mélyszegények!) körében. Tehát a szűk többség (201:229) ma sem ragaszkodik az óvszerhez, alkalmi kapcsolatban se. Na ez a valóság... csak itt a GYK-n akarják mindenkinek a fejét venni a válaszadók, aki védekezés nélkül szexel... a valós társadalmi megítélés sokkalta liberálisabb a témában.


Kérdező, az ember csak azt nem tudja feldolgozni, amit:

1, nem akar

2, vagy folyamatosan kárt okoz - mint egy nyakbavarrt gyerek évtizedekig

Mindenesetre ne hagyd, hogy bárki is felelősségre akarjon vonni, vagy a nyakadba borítsa a vallásos téveseszméit... ez a kérdés a ti kettőtök döntése.

2021. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 Derjaderja ***** válasza:
69%

Én lassan arra voksolok, hogy a saját lelkiismereted elhallgattatására tolod ezt a tömény bullshitet.

Neked is van "kényszergyereked", akinek tojsz a fejére vagy az elabortált magzataitok miatt igazolod magad vagy az érzelmi éretlenséged miatt?

Ez a "csak a cezaromániás nők hasznàlnak óvszert" ez már mindennek a vége volt számomra, nem tudtam pislogjak vagy nevessek...

Én nem voltam sok pasival, de mindegyik használt óvszert, és sosem volt téma se, hogy ne használjunk, még azzal sem, akivel a tervezett közös gyerekeinket neveljük. Te nem tudom, milyen egy vilagban elsz, de örülök, hogy én nem ott.

2021. szept. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
31%

"Látod? Ezt is törölték." - és, mi közöm hozzá? (egyébként az enyémet is...)

A kérdező meg szerintem abból profitálHAT a legtöbbet, ha megtudja, hogy mi történt ott, ahol az egyik, és mi ott, ahol a másik utat választották... a leírt tapasztalat kicsit többet ér, mint az elvi megfontolások...

2021. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
63%
"Én sem fogok,semmi értelme." - látod, ez valóban így van, a Kérdés szerint a Kérdező már remélhetőleg túl van az egész procedúrán... szept 12 + 1 hét az szept 19-20...
2021. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem hagyjátok már abbba ezt a meddő vitát? Egyikőtök sem tudja letolni a másik torkán a saját véleményét. Örüljetek, hogy nem találkoztatok még élőben. Ez a dacos csakazértis megmondom komédia már baromi unalmas.
2021. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, mi lett végül? Én abortuszpárti vagyok, de a te esetedben annak szorítottam, hogy tartsd meg a babákat a saját lelki egészséged érdekében. Ha téged már az elvetetésük gondolata is így kiborított, akkor félek, hogy nem tudnád feldolgozni az abortuszt.
2021. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!