Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 23 éves nő vagyok és szeretném...

23 éves nő vagyok és szeretném magam elköttetni. Magyarországon meg tudom ezt valósítani bármilyen módon?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 19:15
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
És az ilyenek szaporodnak, jó keresztények :(
2021. nov. 4. 14:51
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

Pont az ilyen nyomorékok ne szaporodnának, mint te kedves 20as.

Nem tudom mit fáj nektek, ha valaki nem akar gyereket, meg nem arról szól az élete, hogy anya legyen. Nem csak ebből áll az élet.

Én 34 vagyok, már "csak" 6 év, hogy talán elkötnek. Nem akartam gyereket soha, és nem fog ez változni ezután se, hülyeség ez az egész.

Ha meg valaki mégis meggondolná magát idővel akkor ez van, így járt.. de szerintem akik elköttetésen gondolkodnak, azoknak nagyon elenyésző százaléka változna meg.


Mondjuk amilyen "szaporodj magyar" propaganda megy, azon se csodálkoznék, hogy az amúgy is sz.r feltételeket még tovább szigorítsák az elköttetéshez.

2021. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
85%

Miért bánná meg? A tetoválás is maradandó mégis eldönthetem, hogy akarok-e vagy sem 😀 azt legalább el tudom takarni, a gyereket meg ha megunom felnevelitek az adóból vagy valaki hazaviszi közületek? 😀

Én önző vagyok, szeretek pihenni, nyaralni, élvezni az életet, nem fogok pelenkát cserélgetni 30 évesen lehányt pólóban, puszi vérmamik 😚

2021. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
90%

Értem én aki azért érvel az ultramagas időkorlát mellett, mert ez egy - elméletileg - végleges döntés. Na de hát a gyerekvállalás is az, mégis bárki szülhet, akár a szülő akarata ellenére, kiskorúan is!

Vagy tekintsük elég érettnek mindkét döntéshez a nagykorű embereket, vagy ne korhatárt szabjanak meg, hanem mondjuk pszichológus, vagy valami.

2021. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos Magyarországon az ember nem rendelkezhet a nő a saját teste felett felnőttként, csak ha leszülte a 3 kötelezőt, vagy betöltötte a 40- et. Elkeserítő és dühítő egyben.

Én már a középiskola eleje óta tudom, hogy nem akarok gyereket soha.

Külföldre nem mentem emiatt, szóval Még 5 év és kezdhetem intézni , már nagyon várom. Addig marad a hormonmentes védekezés, de végülis az is bevált😊

2021. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

8as nak

vagy pedig ugy jarnak hogy szulnek egy gyereket es orok eletukre megbanjak. Nem nem lehet megkerdezni miert az egy masik tortenet lenne. de hidd el nekem aki 60 on tul vagyok van ilyen. senkinek nem kivanom hogy megelje ezt.

2022. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
En Ausztraliaban elek itt megcsinalnak de ez nem kivitelezheto Mo rol sajnos. en 33 voltam egy gyerekkel jo anyagi hatterrel, hazzal ferjjel stb. de senki nem kerdezte meg miert dontottem igy. ezolyan maganugy mint ha valaki szul es bemegy a korhazba a(a baratnom igy volt) es szules elott kozolte hogy nem akar szoptatni. rairtak a papirjaira es a baba elso ket eteteskor kapott az anyatol lefejt tejet hogy az immunvedelme, aztan a 3. etetest mar a noverek vegeztek tapszerrel. utana megmagyaraztak neki hogyan kell elapasztani a tejet es 6 het utan el is allt neki. nagyon helyes nyugodt egeszseges gyereke van masfel eves, most akar masodikat azt se fogja szoptatni. de itt ezekert a dolgokert senki sem kap negativ megjegyzeseket.
2022. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!