Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 2. Abortusznál is tesznek fel...

2. Abortusznál is tesznek fel tágítót?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy akik szültek már azoknak nem tesznek fel. De akinek már volt abortusza? Újra tesznek fel?

2021. nov. 16. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És valami jó tanács, hogy ne legyen annyira borzalmas mintha átszúrnák belülről a hüvelyem?
2021. nov. 16. 18:28
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Védekezz :)
2021. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Egy pszichológus is rádférne..
2021. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Te skizofrén vagy?

Ezt kinek írtad? Mert se füle se farka.

Ha meg tudod h szuper termékeny vagy, akkor egyszerre több mindennel lehet ám védekezni.

2021. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Én vagyok a 3. válaszoló


Én egy szóval nem mondtam neked, hogy több hónapig kell próbálkozni...

2021. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

Vannak olyan genetikai mutációval rendelkező nők, (igaz, nagyon kevesen) akiknél sajnos nem hatásos a fogamzásgátló tabletta, de erre csak pár éve derült fény, és a szakorvosok többsége sem tud róla.

Rágd bele magad a témába, és kombinálj több módszert. Sokaknak beválik a spirál, van már olyan, amit nem szült nőknek is fel lehet tenni. Egy normális, nyitott gondolkodású nőgyógyászt keress, aki segít az igényeidnek megfelelőt választani, és nem futószalagon kezel.

Illetve ha végleges a döntésed, hogy nem akarsz szülni, akkor érdemes fontolóra venni a sterilizációt. Itthon sajnos 40 éves életkor alatt csak spéci esetekben csinálják meg gyerekteleneknek, de pl. Szlovákiában vannak olyan klinikák, amik magyar páciensekre szakosodtak. Érdemes rá spórolni, 3-4 év alatt megtérül a költsége.

A kérdésedre válaszolva: igen, tesznek fel tágítót, de még ugyanaz a személy sem mindig ugyanúgy éli meg, így reménykedhetsz, hogy most nem lesz olyan fájdalmas.

Kitartás, túl leszel rajta!

2021. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

“ hozzád hasonló”

Hol írtam azt hogy te írtad? 🤦‍♀️ Ez már fáj. De köszönöm az összes választ:)

2021. nov. 16. 18:50
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Ne másokat hibáztass a saját tudatlanságodért. Értelmes ember tudja, hogy a gyerek egy szexből fogan, nem hónapok alatt halmozódik fel a próbálkozásokból, ergo bármelyik szexből teherbe eshetsz, az elsőből is. Ezért nem másokat kell megütni, hanem magadba kéne nézni.
2021. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Igen, tesznek fel.

A jótanácsot pedig elmondták előttem: normálisan kellene védekezni.


Tablettaváltásnál mondjuk betartani a szabályokat, amik amúgy le vannak írva a betegtájékoztatóban, és akkor gyógyszerváltásnál sem leszel terhes.

2021. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!