Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akiknek nem kívánt terhességük...

Akiknek nem kívánt terhességük lett, volt olyan közületek, hogy a párotok/férjetek szerette volna megtartani a babát, de ti nem? Mi lett a vége és mi lett köztetek, együtt maradtatok?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a ritkább eset, talán inkább a nők szeretnék a babát megtartani ilyenkor. Köszönöm, ha megosztjátok a ti történeteteket.
2022. máj. 7. 07:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

férjnél vagyok, mint írtam, késő estig dolgozik, csak fürdetni ér haza. ha otthon van a baba körül szívesen segít, el tudok menni ide-oda, fodrászhoz, tudok lazítani.

de! igazából 6 hetes kora óta van olyan is, hogy napokig egyedül vagyok a babával, ha külföldre kell utaznia. 9 hónapos a kislányunk.

mikor terhes voltam anyu még itthon élt, úgyhogy nem gondoltam, hogy ennyire segítség nélkül maradok. testvérem nincs. szerencsére vannak barátnőim, akikkel legalább beszélgetni és találkozni tudok, de őket az ember ugye nem kéri meg (mint anyudat vagy anyóst kérné) hogy mossa már le az ablakokat vagy mosogasson el mert ki vagy purcanva. 😅

2022. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát ha a takarításból hatalmas veszekedés lett, akkor esélyes, hogy a baba is csak a te dolgod lesz.
2022. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!