Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Más is kapott missed ab nál...

Más is kapott missed ab nál frontint? Azt miért adják? Ki hogy ébredt utána?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kórházfüggő lehet, én nem kaptam.
2022. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem, de megkèrdeztèk előtte ès utàna is, hogy kèrek e nyugtatòt
2022. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk alapból adják.

En jeleztem, nem kérem, azt mondták, hogy de muszáj, előírás. Végül ugy le tudtam beszélni a dokival, hogy ő elfordul és nem látja valóban beszedtem-e.

2022. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam és nem is kérdezték.
2022. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam. Nem tudom, hogy köze volt-e hozzá, de viszonylag nyugodt voltam, úgy is ébredtem. Nem kértem egyébként, de abban a kórházban ez volt a szokás.
2022. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

ez mutet elotti premedikacio, valahol xanax valahol frontin , természetes muteti beavatkozasok elott.

stabilizalja a stressz hatására kiugró paramétereket pl vernyomas, pulzus

2022. máj. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is adtak a Bajcsy kórházban. Olyan szinten kiütött, hogy 3 napig nem jutott eszembe a telefonom kódja..
2022. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Békéscsabán is adnak. Három missed ab miatti műtétem is volt, mindig kaptam. Viszont én nem éreztem semmi különösöbbet. Legutóbb kérdezgette is az altató doki, hogy érzem-e már a hatását. Visszakérdeztem, hogy mit kellene éreznem. Erre mondta, hogy nyugodtságot, meg fáradságot.
2022. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kaptam Frontint.Altatáskor kaptam intravénásan Dormicum-ot.

Az ébredés nagyon rossz volt mert hányingerem volt tőle de kaptam rá gyógyszert majd elmúlt.Kómás voltam de pár óra alatt az is elmúlt mikor már fel lehetett kelni hogy menjek wc-re,lehetett enni és inni akkor már jól voltam.

2022. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!