Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Hollandiában a 24. hétig el lehet vetetni a magzatot?

Figyelt kérdés

Nem sok ez egy kicsit? Nem támogatom az abortusz betiltását, alapvető dolognak tartom, viszont ez, hogy a 24. hétig elvégzik, szerintem nagyon késői. 6 hónapos a kismama, már rendesen pocakja is van.


Hivatalos forrás a holland kormány oldaláról: [link]



2022. jún. 26. 13:13
 21/92 anonim ***** válasza:
16%
16: így van! Ha nem ölnék meg, megszülethetne, tehát az élet kezdeményét pusztítják el és hitetik el a szerencsétlen anyákkal, hogy az smafu sőt törvényileg legalizálják mintegy természetesnek véve azt, ami természetellenes!
2022. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
35%

A 12 hét is már komoly határ, de a 24 hét egyenesen gyomorforgató.

Akkor már bőven van magzatmozgás is, és érzékeli a magzat a külvilágot, erre kitépik és kidobják a szemétbe.

Komolyan okádok. 🤮

2022. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
7%

19: igazad van!


Minden xar nyugatról jött be és nem véletlen, hogy ezt egyre többen kezdik felismerni.


Amíg nem volt itt ez a fene nagy szabad rablású kapitalizmus, se hajléktalanok nem voltak az utcán se ilyen romlott közerkölcsök!

2022. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 A kérdező kommentje:

#15 értő olvasás, kérlek gyakorold. 12. hétig írtam, hogy életképtelen sejtcsomó, többször is kiemeltem, hogy a 24 héttel én sem értek egyet.

#16 “ Ha nem ölnék meg életképes lenne pàr hónap múlva méhen kívül is”

Igen, a kulcsszó a lenne. Ergó ha nem az még, akkor nem lehet megölni sem, mert nem is él. Maximum elvetetni. Egy kifejlett embernek, meg hadd legyen már több joga, mint egy életképtelen sejtcsomónak. 12 hét alatt azért el lehet dönteni, hogy mi legyen, ennyi járjon mindenkinek.

2022. jún. 26. 13:52
 25/92 anonim ***** válasza:
96%
17: így van! De nem érdeke senkinek a felvilágosítás, mert kellenek az újabb rabszolgák és a hlyéket könnyebb megvezetni.
2022. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:
22%
Én kötelezném az abortusz előtt álló anyákat arra, hogy nézegessenek fotókat a műveletről, olvassanak orvosi beszámolókat a folyamatról meg hallgassák meg a szívhangot és csak utána döntsenek. Tuti, hogy más lenne a reakció.
2022. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 A kérdező kommentje:
#19 oké, de ki beszél itt 24 hétről? Mint ahogy a kérdésben is látszik, nem értek vele egyet, hogy eddig el lehessen vetetni a magzatot. Viszont a 12 héttel semmi probléma nincs, amúgysem erről szólt a kérdés.
2022. jún. 26. 13:55
 28/92 anonim ***** válasza:
19%
24 hetesen is ugyanolyan a magzat, mint 12 hetesen, csak nyilván nagyobb, fejlettebb, de ugyanúgy életképtelen. Akkor miért nem támogatod, hogy 24 hétig lehessen elvetetni kérdező? Vagy 23 hetesen…. ? Mi változik 1-2 hét alatt itt, semmi..
2022. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
43%

29- es neked van gyereked?

Ha van, akkor tudnod kéne, mit produkál egy akár 23 hetes magzat is a hasadban. Ha ezek után, miután valaki ezt megérzi, és el bírja vetetni az egészséges gyerekét... inkább nem írom mit gondolok.

2022. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
20%
30 igen, van 3 gyermekem, nekem 12 hetesen is ugyanolyan érzéseim voltak irántuk, mint most :) Ezért nem értem, hogy mitől van kevesebb joga egy 12 hetes magztnak, mint egy nagyobbnak a kérdező szerint…
2022. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!