Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Hollandiában a 24. hétig el lehet vetetni a magzatot?

Figyelt kérdés

Nem sok ez egy kicsit? Nem támogatom az abortusz betiltását, alapvető dolognak tartom, viszont ez, hogy a 24. hétig elvégzik, szerintem nagyon késői. 6 hónapos a kismama, már rendesen pocakja is van.


Hivatalos forrás a holland kormány oldaláról: [link]



2022. jún. 26. 13:13
 51/92 anonim ***** válasza:
26%

Ha egy nő élni akar a saját testéhez való alapvető emberi jogával az vigyázzon rá !!


Az életkezdemény is élni szeretne, csak hát rá senki sem vigyáz és még törvényt is hoznak ellene.

2022. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:
16%
Eltértünk, mert itt már az állatvilággal jöttek meg valláskárosultakkal, holott a kérdés a nem az ab legitimitására irányult, de mindig van, aki nem tud szöveget értelmezni sajnos.
2022. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:
61%
#52 egy sejtszaporulatnak hogy lenne élethez való joga? Majd ha valóban életben tud maradni, lesz hozzá joga. A 24. Hét is erre irányul, ha ismernéd a biológiát, és tudnál szöveget értelmezni.
2022. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:
17%

Nekem tök mind1, hogy ki mit csinál, úgyis meg fogja kapni a méltó büntetését.


Lehet, azt gondolja, hogy az abortusszal megszabadul egy tehertől, aztán majd fel fog venni újakat és kész.


Mindenesetre nem tartom helyesnek, hogy ártatlanok szenvednek mások hlyesége miatt.

2022. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:
21%
Lehet idióta példákat hozni, attól még nincs igazad. Anyádat vagy Apádat mentenéd ki az égő házból…
2022. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:
79%
Juj, és akkor mi van ha elveteti? Vagyunk már elegen a Földön. Van sok elcseszett élet is, nem kell megtartani, amúgy sem veszít túl sokat. Nem értem ezt a nagy élet pártiságot, nem egy nagy durranás ez az egész, jobb neki, ha kimarad belőle.
2022. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 anonim ***** válasza:
5%

Mindig lesznek nők, aki nem anyának valók.


Ezért lenne fontosabb a védekezés szerintem, mint életellenes törvények, rendelkezések meg azokon való értelmetlen vitatkozások.


Kérdező!


Tulajdonképpen értelmetlen volt a kérdésed, mert vannak, akik ellenzik mások meg abortuszpártiak, most semmivel sem lettél előrébb s csak az derült ki, hogy te melyik oldalon állsz és ettől meg nem lett jobb a világ....

2022. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 anonim ***** válasza:
64%
#56 ez egy elképzelt helyzet. A lényege, hogy egyedül vagy a csecsemővel, és a magzattal/embrióval. Nincs rajtatok kívül senki. Se apuka, se anyuka, se terhes nő, se kiscica, se Orbán Viktor, de még a soros sincs ott. Lehet szenvedni a mondatokon de a lényegen nem változtat. Értelmes ember beismeri, ha téved.
2022. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 A kérdező kommentje:

#57 teljesen igaz. Ráadásul az már senkit sem érdekel, hogy mi lesz a babával miután megszületett. A nagy védelem csak az anyaméhig terjed ki. Jó nagy képmutatás az egész.

#58 neked lehet értelmetlen a kérdés, sokaknak meg nem. Az miért is probléma, hogy érdekel, hogy mások is úgy gondolkodnak-e ebben a témában, mint én? Az se baj, ha nem értünk egyet, szimplán kiváncsi voltam, hogy aki alapjáraton támogatja az abortuszt, az mit szól ehhez a 24 héthez. Nem kell ebbe többet belelátni, mint ami.

2022. jún. 26. 14:49
 60/92 anonim ***** válasza:
4%
Értelmes ember le sem áll vitatkozni nyilvánvaló hlyékkel, de hát mindig azt hiszem, hogy van remény miközben meg nincs. Písz!:)
2022. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!