Mi a véleményetek az új abortusz törvényről?

Figyelt kérdés
Miért ne lehetne elvetetni egy gyereket, ha nem szeretnék a szülők? Jobb ha megszületik és földhöz vágják, vagy beadják egy intézetbe ahol semmi jövője nem lesz és csak a lelki nyomoro vár rá majd egész életében? Akkor már jobb lenne ha meg se születne, hiszen senkinek nincs rá szüksége sajnos vagy nem sajnos.

2022. szept. 14. 15:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj 10-es de te borzasztóan nem vagy empatikus. De Magyarországon sajnos ez általános.

Aki kihord és megszül egy nem kívánt gyereket annak ez egy borzasztó trauma.

2022. szept. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%
És megölni egy gyereket nem borzasztó trauma?
2022. szept. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
32%
Leszögezem, nem vagyok az abortusz mellett. A döntls joga mellett vagyok. Ő még egy magzat. Hadd legyen ennyi joga egy nőnek, ha valami félrement és emiatt került ilyen helyzetbe.
2022. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért kalkuláljátok bele, hogy itt nemcsak annyi a történet, hogy kihordod és átadod. Ha kb ennyi lenne, akkor szerintem sem lenne benne semmi.

De végig vinni egy terhességet mind testileg, mind társadalmilag nehéz.

Most hagyjuk is a testi dolgot, de kiesik az illető a munkából, iskolából ha álom terhessége is van akkor is pár hónap. Ha visszamegy, akkor mindenki a babáról kérdezz, és minden válasz rossz lesz. Elfogják ítélni, plekálnak a háta mögött...

2022. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
18%
Tehát szerintetek a digi dugi, és a kényelmetlenségek elkerülése mind fontosabb egy emberi életnél.
2022. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
36%
Jajj 15-ös. Gondolom te is a fizetésed létfenntartáshoz feltétlen szükséges részén felüli összeget havonta utalod a gyermekeket segítő alapítványoknak. A rákosoknak, az éhezőknek. Ugye? Hiszen minden kényelmetlenséget vállalni kell a kis életekért cserébe. Vagy nem? Akkor inkább maradj csendben.
2022. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%

Az ép elméjű felnőtt nő nem tud védekezni, hogy ne kerüljön sor az abortuszra.

30 éves vagyok, soha nem történt semmi ,,baleset", még csak a gyanúja sem merült fel, ha nem akartam gyereket tettem ellene.

Kötelezni nem lehet senkit a gyerek megtartására, aki el akarja vetetni, el is fogja . Inkább a felelősségteljes nemi életet kéne belevesni az emberek eszébe valahogy .

2022. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
18%

Jaj 16oska én vállalom a felelősséget a digi dugi után és megszülöm a gyereket ha terhes leszek.


A többiek gyermekgyilkosságához meg nem járulok hozzá.

2022. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
36%
Ez a pár hónap kellemetlenség a karriedbe kerülhet. Vagy a tanulmányaidba. És bánná ezt a fenne, ha könnyen vissza lehetne rázódni máshol, de ez sokszor nem ilyen egyszerű.
2022. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
64%
Semmi sem egyszerű az életben csak - úgy néz ki a digi dugi, az mindent felülbirál fontossági sorrendben.
2022. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!