Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit szóltok a holnap hatályba...

Mit szóltok a holnap hatályba lépő szívhangtörvényhez?

Figyelt kérdés

A kérdéshez még:

- nincs 100% biztos fogamzásgátlás, csak a teljes sterilizáció vagy a teljes önmeghartóztatás

- nem csak azért megy valak abortuszra, mert 'ehhez van kedve', okok lehetnek például, hogy nem felkészült rá, súlyosan mentális beteg, anyagilag van olyan helyzetben, véletlenül lett terhes (lásd fent), de nem akart az lenni



2022. szept. 14. 16:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:

9-es, hidd el, én lennék a legboldogabb, ha nyugodtan élhetnénk végre. De én már nem látok eszközt, mitől változhatna. Menjünk el máshova? És ha nem akarunk?

Nem kötekedni akarok, de tudsz javasolni ennél jobb megoldást? Eddig semmi nem jött be, ha tüntetnek az emberek, az sem, semmi.

2022. szept. 14. 17:01
 12/62 anonim ***** válasza:
100%
nekem anno tizenx éve is bekapcsolták a szívhangot, még mondták is hogy jaj, hallgassam, itt dobog a kicsi szíve. még meg is mutatták. mikor mondtam hogy nem tartom meg akkor a hölgy érezte magát kellemetlenül. szerintem nem fogja egy doki/szonográfus sem kaján vigyorral nyomatni a szívhangot, hanem ráírják a leletre amit rá kell aztán mehet mindenki útjára.
2022. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
12%

Felőlem nyugodtan meghallgattathatják a szívhangot a nővel. Engem nem zavar,de tényleg. Nem érzem ezt akkora tragédiának.

Tudom, hogy ez nem pc, de így van.

Legalább megtudják,kit vetetnek el.

2022. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem 0 empátia. Csupán nem emiatt érzem ezt nagyobb horderejű dolognak.

Az h egy nő emiatt ne merjen szexelni, szerintem a legkissebb dolog ebben.

2022. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván egy szemétség, és semmivel sem fogja csökkenteni az abortuszok számát. Aki el akarja vetetni, az nem fogja magát emiatt meggondolni.

Abba meg, akinek amúgy is trauma, belerúgnak még egyet.

De amúgy apuka hol is van ilyenkor? Miért csinálnak úgy, mintha a a nők csinálnák fel saját magukat? Egy csomó olyan van, aki azért nem tartja meg, mert apuka ahogy megtudta, hogy terhes a nő, pattant is...velük miért nem hallgattatják meg? Röhej az egész.


"Ugyanakkor undorító hogy az sztks rendelésen annak se kapcsolják be kb aki kéri."

Egy 6 hetes embriónak marhára ninc szüksége a dopplerre. Ez nem szemétkedés, hanem alapvető javaslat. Feleslegesen nem b.tatjuk az embriót, mikor egyébként is egyértelműen látszik, hogy van-e szívműködés vagy sem. A pulzus- meg color doppler sokkal nagyobb energiájú hullám, mint a sima 2d.

2022. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
24%

Aki nem akar teherbe esni alkalmazzon kombinált védekezést. Úgy már kb tényleg 0 a teherbeesés kockázata.

Nem fogok sajnálni senkit aki elveszi egy ártatlan élet lehetőségét a saját kényelme és önzése miatt

2022. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
76%

Bocs, 16, véletlenül felpontoztalak, nem direkt volt.

Nincs olyan, hogy biztos fogamzásgátlás.

2022. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 2017-ben volt abortuszom és hallottam a szivhangot amikor kb 6 hetesen orvosnal voltam. Aztán műtét előtt is kellett egy uh, ott a szonografus először nem is talalta, de aztán mindta, hogy megvan 🤷‍♀️


Gondolom rajtam kívül más is hallotta már ilyen esetben az embrió szivhangjat.


Amúgy meg szemét húzásnak tartom ez.

2022. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
88%

Annak kène az megölèsre szant magzatok szìvhangjat hallgatbi, aki olyan gazdasàgi helyzetett teremtett, hogy sokan nem engedhetik meg a becsùszott gyerek felnevelèsèt. Aki annyira lezüllesztette az egeszsègügyet ès oktatàst, hogy az emberek nem jutnak megfelelő fogamzàsgàtlàshoz. Halgassàk azok a szìvhangot, akik szerint a nemi erőszak az àldozat hibàja.

Ne azt szivassàk màr àllandòan, aki a legnehezebb helyzetben van. Ès van olyan èlet aminèl a halàl jobb. Az anyàè a döntès joga.

2022. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
8%
Én egy nagyon empatikus ember vagyok, vesztemre sajnos. A hátamon is vághat fát akárki. De azokkal akik abortuszra mennek egyszerűen nem tudok együttérezni, nem tudom sajnálni őket. Természetesen akiknek beteg lenne a gyerekük az más tészta. Felőlem hallgatassák velük nyugodtan, legközelebb talán képes normálisan védekezni.
2022. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!