Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit szóltok a holnap hatályba...

Mit szóltok a holnap hatályba lépő szívhangtörvényhez?

Figyelt kérdés

A kérdéshez még:

- nincs 100% biztos fogamzásgátlás, csak a teljes sterilizáció vagy a teljes önmeghartóztatás

- nem csak azért megy valak abortuszra, mert 'ehhez van kedve', okok lehetnek például, hogy nem felkészült rá, súlyosan mentális beteg, anyagilag van olyan helyzetben, véletlenül lett terhes (lásd fent), de nem akart az lenni



2022. szept. 14. 16:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
90%

34


Ez eddig is így volt, mmint élő embríót lehetett csak elvetetni.

Ehhez meg kellett várni a szívhangot, csak nem kellett meghallgatni vagy megnézni a pulzálást, csak leírták, hogy “élő embryo” plusz, hogy mennyi idős..( ez akkor is így volt, ha megtartja valaki)



“Csak” annyi, hogy most mindenképpen a kismamának is meg kell bizonyosodnia arról, hogy él.


“ bemutatott orvosi lelet rögzíti, hogy az állapotos nő számára az egészségügyi szolgáltató a magzati életfunkciók működésére utaló tényezőt egyértelműen azonosítható módon bemutatta.”

2022. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:

40 - ezek az esetek, akiket tényleg nem érdekel és havonta járnak, teljesen mások. Felelősen gondolkodó nőkre gondoltam, valószínűleg olyanokra, mint te vagy én. Akár mi is kerülhetnénk ilyen helyzetbe.


(Az más kérdés, de például a fenti lányoknak is, lehet csak simán információ hiány miatt alakult így az életük. Nagyon sok régióban olyan mérhetetlen elmaradottság van, igen Magyarországon, mintha csak Afrikában, egy bennszülött törzsnél járnánk. Szerintem náluk is, első körben az edukációval kellene kezdeni és/vagy megnézni a kapcsolatát (vannak még olyan kapcsolatok bőven, ahol a szex "kötelesség" a nőnek, sajnos több helyen, mint gondolnánk. Aki ezek után (edukáció, családi környezet vizsgálata) továbbra is havonta jár és nem érdekli, az meg is érdemli.

Nem fekete-fehér, hogy ki van mellette és ki ellene, ezer foka van a skálának és annyi egyéni helyzet, ahány ember.)

2022. szept. 15. 13:28
 43/62 FoxtrotLidérc ***** válasza:
75%

Férfiként: Nem. Lehet az abortusszal mint olyannal egyetérteni, vagy egyet nem érteni. De amit ezek a bélgiliszták csinálnak, az véleményem szerint kimeríti az érzelmi zsarolás fogalmát.

Alapból. A legtöbben (értsd: az érintettek 99%-a) k-vára nem jókedvéből él az abortusz lehetőségével. Biológiai/anyagi/fizikai okai vannak annak, ha egy nő meglépi ezt a lépést, és legtöbbször igen masszív lelki terhet ró a nőre. Erre rápakolni egy lapáttal a világ legszemetebb dolga. Szégyellje magát az a bélféreg, ami ezt kitalálta! Ótvar gusztustalannak tartom, hogy ez a kormány az állampolgárokat felelőtlen tiniknek nézi, akiket meg kell nevelni. Mindezt azért mert ilyen kiszáradt prűd f*szok ülnek ebben a tetves parlamentben, akik imádják más f*szával verni a csalánt. Ennyi.

2022. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
43, minden tiszteletem neked és minden így gondolkodó férfinek.
2022. szept. 15. 17:16
 45/62 anonim ***** válasza:
20%
Támogatom, nincs joga senkinek sem el venni egy emberi életet. Mi lett volna ha a te anyád is megölt volna?
2022. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
32%
Én személy szerint nagyon örülök hogy az anyám nem gyilkolt meg annak idején.
2022. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
34%
46# Sajnos megvolt rá a lehetősége
2022. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
21%
Meg volt, de akinek van lelkiismerete az nem öli meg a kisbabáját.
2022. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
20%
48# Pontosan
2022. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
20%
Nem értem miért pontozzák le a 48-ast
2022. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!