Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Meg lehet szakítani a terhessé...

Meg lehet szakítani a terhességet a 12. Hét után arra hivatkozva, hogy az anya válság helyzetben van, nincs munka, lakás?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 08:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
85%
Nem.Előbb kellett volna intézkedni.Mostmár marad az örökbeadás.
2022. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
84%

Vagy ha már nem tudott előre gondolmodni ingyen örökbe is adhatja....

Ha már a terhesség elején felveszi a kapcsolatot alapítvánnyal és a nyílt örökbeadást választja az örökbefogadók állhatják a költségeit a terhesgondozásnak, megvehetik a terhesvitamint.


Nem vagyok alapvetően az abortusz ellen, de 18 hetes egészséges terhességet arra hivatkozva elvetetni hogy nincs munka meg lakás már tényleg sok. Egy hónap múlva már életképesen megszülethetne.

2022. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 A kérdező kommentje:
13 hetes most
2022. szept. 20. 09:29
 14/82 anonim ***** válasza:
70%

Igen, tehát megint az állam a hibás.

Ennyi erővel majd egy 30 + hetes magzatot is el lehessen végezni, mert időközben "nincs munka, lakás".


Terhesen ki sem rúghatnak, utána pedig nem a munkáltató adja a gyes-t.


Ez megint egy fos provokatív kérdés, hogy lehessen szidni a rendszert, hogy nem engedélyezik az agyba-főbe abortuszokat...

2022. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
78%
Nem akartam ezeket írni,de nekem is eszembe jutottak 12.Az a baba,már tényleg baba.Nem vagyok se abortusz ellenes,se abortusz parti,megértem,ha valaki bajba kerül,vagy szimplán jobb döntés elvezetni a gyereket,de akkor is időben kell gondolkodni.Legjobb meg előre lenne,és akkor elvetetni se kellene.De persze van olyan,hogy tényleg véletlenül sikerül be,de szerintem elenyésző számban.Add örökbe kérdező.Egy család örülni fog a picinek.
2022. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
38%
*elvetetni
2022. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos nem. Miért vártál ennyi ideig? Azonnal intézkedni kellett volna, most már semmit sem tehetsz. Külföldön még megoldható, de az sokba kerül, és nekem úgy tűnik, hogy nincs pénzed. Nagyon sajnálom.
2022. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
36%
Mondom. Menj külföldre. Felesleges úgy megszülni egy gyereket, eleve nem szerető családba. Az örökbefogadás meg nem úgy megy mint a Hollywood-i filmekben.
2022. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
74%
Persze, válaszolgassatok neki, mikor megint egy unatkozó trollal beszélgettek.
2022. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
72%

Inkább arra a kérdésre válaszoljon valaki, hogy egy ilyen “nőnek” minek gyerek ?!

Szégyen hogy valaki ennyire ne gondolkozzon..

2022. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!