Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Meg lehet szakítani a terhessé...

Meg lehet szakítani a terhességet a 12. Hét után arra hivatkozva, hogy az anya válság helyzetben van, nincs munka, lakás?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 08:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Az nem válsághelyzet ha valaki eddig lusta volt intézkedni, vagy annyira leszarta, hogy nem tűnt fel neki, hogy hónapok óta nem menstruál. Vagy külföldi abortusz (de gondolom erre szintén nincs pénz), vagy örökbeadás. Nem tudom mit értett azon az egyik válaszoló, hogy ez nem úgy megy mint a hollywoodi filmekben. Tényleg nem, mert itthon kapkodnak az egészséges csecsemők után. Már a kórházból egy új család tudja hazavinni, akik évek óta erre vártak.
2022. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
95%
20-as, ha eddig akarta a gyereket és most hirtelen nincs pénz meg lakás, akkor valószínű, hogy a csávója kirakta. Nem egyedi eset, hogy a pasi is "akarja" a gyereket, de amint az asszony terhes lesz, hirtelen már nem is kell annyira, berössentenek a felelősségtől, vagy nem tudom, és lelépnek. Függetlenül attól, hogy ez most épp kamu kérdés vagy nem, sajnos van ilyen.
2022. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
76%
Nem. És a jelenlegi gazdasági helyzetben éppen ettől félnek a gyermekvédelmi intézmények, hogy rengeteg család kerül kilátástalan helyzetbe.
2022. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem a kommentek nagy részét. Igen, hamarabb kellett volna cselekedni, de ezt leírni, eső után köpönyeg. Külföldre kell menni, és ott elvégeztetni, és nagyon észnél lenni, hogy többé ilyen ne történjen meg.
2022. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
40%

22# ha úgy van ahogy mondod, akkor meg szülöm a gyereket gondolom van valaki családtag aki segít aztán majd helyre jövök, van anyaotthon, vagy legutolsó esetben örökbe adom.

Nem elvetetem, ráadásul ilyenkor.

Ha meg véletlen és nem akart gyerek akkor meg gondolom nem most tudta meg hogy terhes.. szóval lehet itt mentegetőzni de fölösleges.

2022. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
93%
Aki a külföldöt írja, mint megoldást, az elolvasta, hogy nincs munka és lakhatas? Ergo pénz se. Hollandiában pl 400 és 1000 euro között van külföldieknek
2022. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
42%
#26 ezért írtam, hogy jobb most egy nagy kiadás, mint a gyerekszülés után a folyamatos kiadások a gyerek miatt. Addigra össze is szedhetné magát a műtét után, talàlhatna munkát, és elkezdheti törleszteni a kölcsönt. Ha mégis megszüli (akkor is ha örökbe adja), hónapokig kiesik a munkából esélye sem lesz munkát találni, és összeszedni magát. Igen szerintem jobb egy kockáztatás most, ami rövidtávon húzós, mint sokáig szenvedni miatta.
2022. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
87%

27!


De konkrétan miből fizetné? Maradjunk Hollandianal, itt élek. Miből fizetné a kiutat, az itt tartózkodást, ha komplikáció van a további ellátást, a gyógyszereket, a haza utat?

Tévedés ne essen, nem az, hogy nem adok neked igazat, de pénz nélkül nehéz ám megoldani

2022. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
51%
#28 ha én lennék ilyen helyzetben, akkor kölcsön kérnék. Akkor is, ha a kölcsönt amúgy nem kérnék soha semmire (veszélyesnek tartom, es nagyon rosszul is járhat vele az ember). De ez egy olyan helyzet, amikor muszáj.
2022. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
78%

29!


Értem. Tehát kölcsön kérnél olyan 1500-2000 eurót, magyarán 600-800e forintot. Mert nyilván van olyan közeli jó ismerősöd, aki egyik pillanatról a másikra ezt élő tudja teremteni gond nélkül. Neked, q munkanélküli, hajléktalan barátnőnek

2022. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!