Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem kívánt terhesség.Tartsam...

Nem kívánt terhesség.Tartsam e meg a babát,de mi történik akkor ha rámegy a házasságom?

Figyelt kérdés
Van egy 3éves gyerekünk,most 6hetes terhes vagyok,nem volt tervezett.1hete tudtam meg,hogy terhes vagyok,azonnal éreztem,hogy nem akarom,de mégis próbáltam elfogadni.A férjem örült neki,persze ő is tudja,hogy ez nem fér bele a jelenlegi életünkbe,de azt mondta megoldjuk és segíteni fog mindenben.Sajnos napról napra rosszabbul éreztem magam a terhesség miatt és ezt ő is látta rajtam,így azt mondta vetessük el,mert neki sincs már így meg a lelkesedése azok után,hogy én igy viselkedem.Hétfőre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz,már elmondtam,hogy abortuszt szeretnék.De mióta meg beszéltük a férjemmel,hogy akkor nem marad a baba alig kommunikál velem,nem keresi a társaságom,haragszik rám.Így már nem vagyok benne biztos,hogy jól döntöttem,mi lesz ha rámegy a házasságunk erre az egészre? Teljesen elbizonytalanodtam.Haragszom magamra de közben tudom,hogy jó döntést hozok.De mi van,ha később meg bánom és már késő lesz a házasságomnak pedig annyi,azt hogy tudnám feldolgozni.Volt valaki hasonló helyzetben,ti hogy döntöttetek?

2023. jan. 29. 12:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
58%
Basszus ha van egy gyerek már fel nem tudom fogni hogy egy masikat minek kell megölni?
2023. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
36%

Ha az en gyerekemnek a szivdobogását, életet vki kioltja, az jobb ha nem néz többé a szemembe .

Egyáltalán hogy fordulhat meg ez az eszedbe

2023. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
49%

#21, én meg azt nem tudom felfogni, hogy milyen gondolkodásbéli elmaradás szükséges ahhoz, hogy valaki nem tudjon különbséget tenni egy gyerek megölése és egy fejletlen embrió abortálása között


Kérdező, ha valakinek egy embrió fontosabb a párjánál, attól a lehető legjobb dolog rövid úton megszabadulni...

2023. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
15%

Mindegy hogy egy emberi eletet embeionak vagy minek nevezel , ha a szíve dobog az egy élet. Ha kioltasz életet akkor gyilkos.

Minel hamarabb jobb megszabadulni egy gyilkostól sztem

2023. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
75%

#24 "ha a szíve dobog az egy élet. Ha kioltasz életet akkor gyilkos." - gratulálok a gondolatmenetedhez, eszerint te egy csótányt sem likvidálsz, hisz dobog a szíve:)

Voltaképp a magzatvédőket kell elkerülni nagy ívben, ha az ember családot alapít, lényegesen egyszerűbb lesz az élete, senki nem várja el tőle, hogy alávesse a saját sorsát egy biológiai véletlennek meg egy embriónak, szabadon hozhat tudatos döntéseket az önreprodukciójáról.

Mellesleg csilliárdszor inkább vagyok a magzatvédők szemében gyilkos, mint hogy magammal szúrjak ki... azon nem vesztek semmit, ha eza csoport gyilkosnak tart, egy nem kívánt de megszületett gyereken viszont gyakorlatilag mindent.

2023. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
50%

végül mi lett?


Nálunk sem volt tervezve.

Ha mindenki másra hallgatok, magamon meg a páromon kívül, akkor életem legrosszabb döntését hoztam volna meg, az abortusszal.

Ó istenem, te levetted a fátylat a szememről.

Milyen jó, hogy itt szuszog mellettem ez a kisbaba. Életem legjobb döntése volt belevágni az ismeretlenbe. Tudtam hogy nehéz, a kapcsolat sem tökéletes, de imádom ezt az egészet. Apukával meg elvagyunk. Lesz ami lesz, tart amíg tart.

2023. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nem lett abortusz,amint megláttam a pici magzatot észhez tértem,azóta is a szívem alatt dobog a kicsi szíve. :)
2023. júl. 25. 12:16
 28/29 anonim ***** válasza:
47%

Jaj de csodajó!!

Kapcsolatotok milyen azóta? Kisfiú kislány a baba? Nagyon jó döntést hoztál 🌷🌷🌷

2023. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
38%
Ennek örülök. Minden jót kívánok, és jó babavárást! :)
2023. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!