Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elélveztem a barátnőmben tabi...

Elélveztem a barátnőmben tabi mellett kell e tartani a terhességtől?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tegnap lefeküdtünk és nem sikerült időben kihúzni, de már a 2. levél utlsó szakaszában vagyunk. Igazából most hétfőn fogja bevenni az utolsó szemet és jön a 7 napos szünet. Tudom hogy véd a tabletta , de kíváncsi lennék mások véleményére is hogy kellene e tartani egy nem kívánt terhességtől?

2023. máj. 14. 14:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Akkor még egyszer nekifutok, mert látom épp csak a lényeg maradt ki: TÖKÉLETES HASZNÁLAT mellett IS van esély teherbe esni, ugyancsak 0,3%, de van. Úgy, hogy 100%-os védelmet csak az nyújt, ha nem szexel az ember, bármilyen másik fogamzásgátló módszernek megvan a maga hibaszázaléka, akkor is, ha leírás szerint használod. Nyilván ez egy elenyésző szám, ettől független ne állítsunk már valótlant!

Az meg elég meredek "tanács", hogyha nem élvez bele, akkor nem kell a gyógyszer... Ez pl elég szuper módszer a nem kívánt terhességre, a megszakítás ugyanis nem védekezés. Ha úgy értetted, hogy használjanak helyette pl gumit, akkor oké, jogos, csak ebből a mondatból nem épp ez jött le.

2023. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

11-es, nincs, és ne vitatkozz velem, mikor 5 éven át ezt tanultam az egyetemen.


Az meg elég meredek "tanács", hogyha nem élvez bele, akkor nem kell a gyógyszer. - értő olvasás meg nem megy, látom. Idi.ta

2023. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12-es,

Melyik egyetemen tanultál 5 évig?

2023. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#12 Na, akkor te vagy az élő példa arra, hogy az egyetemi diploma nem mindig jár együtt tudással és intelligenciával. :)

Személyeskedni azt tudsz meg hangoztatni, hogy te mennyit tanultál, de alapvető dolgokkal, mint hogy nincs 100%-os védelem és tökéletes használat mellett is van egy minimális esély teherbe esni már nem megy. Még a sterilizáció SEM ad 100%-ot, de biztos ott is a nő a hibás, aki saját hibájából esett teherbe.

Értő olvasás neked sem megy, ugyanis utána írtam: "Ha úgy értetted, hogy használjanak helyette pl gumit, akkor oké, jogos". Te írtad szó szerint azt, hogy felesleges a gyógyszer, ha amúgy sem élvez bele, ami így ebben formában szvsz csöppet félreérthető, de nem véletlen egészítettem ki, csak az látom már nem jutott el az agyadig. Gondolom sem az egyetemen, sem máshol nem tanították meg neked a kulturált, személyeskedés nélkül véleménynyilvánítást...

2023. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Saavedro ***** válasza:
100%
12es faszt jössz itt az 5 év egyetemeddel, amikor annyi az összes érved, hogy 'ne vitatkozz velem'... Rezidensként dolgozom és igen, a Pearl-index az a rendeltetésszerű használatra vonatkozik, különben semmi értelme nem lenne a Pearl-besorolásnak, mert minden alacsonyabb indexszámra lehetne user errort mondani.
2023. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

10 tesómék védekeztek normálisan azzal a bizonyos fogamzásgátló tabletta nevű eszközzel. Idén lesz 4 éves az unokaöcsi


"Vagy ha amúgy sem élvezel bele, felesleges a gyógyszer."


Ez szimplán úgy butaság ahogy van. Az így "védekezők" majdnem fele teherbe esik nagyon rövid időn belül.

2023. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12. Ha annyira okos vagy, mint amennyire hiszed.....tudtad, hogy az előváladék is elég nagy eséllyel tartalmaz spermiumokat?
2023. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!