Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt egy abortuszom 3 napja...

Volt egy abortuszom 3 napja és egy 4-5cm-es magzat jött ki ez mi?

Figyelt kérdés
Éreztem mintha véreznék majd kiszedtem egy legalább 4-5cm-es magzatot latszodik ott a feje ahol a szeme lett volna es az egyik keze tehát biztos hogy az volt, ez így teljesen okés? Vagy menjek el orvoshoz ? Nagyon megijedtem nem tudom mit kellene tennem, valaki esetleg tudna ebbe segíteni ? Hasonló kérdést sehol nem találtam es kérlek kerüljük a személyeskedést a témával kapcsolatban, köszönöm a válaszokat !

2023. máj. 22. 22:07
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:
100%
Irány a kórház.
2023. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy nem abortuszod volt, hanem otthon elvetéltél? Szerintem ebben az esetben is érdemes bemenni hogy megnézzék uh-gal hogy minden távozott e.
2023. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 Szerintem úgy értette, hogy "látszott a feje, (látszott) ahol a szeme lett volna". A 11-12. héten 4-5 centis a magzat, de nem voltál ilyen idős terhes, akkor valószínűbb, hogy valami mást láttál, ami annak tűnt. Ha kórházban, orvos csinálta az abortuszt, akkor nagyon valószínűtlen, hogy ne vette volna ki a magzatot, vagy ne vette volna észre, hogy ikrekkel vagy terhes.
2023. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!