Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki először mindenke...

Van olyan aki először mindenkepp abortuszt szeretett volna, majd később másként döntött mert atfordultak benne az érzelmek? Én megtartom a kicsi nyuszit, 13 hetes vagyok, de sokáig abortuszon gondolkodtam

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem örültem a terhességnek sőt gyűlöltem a tényt, egyből abortusz volt a választás de meggondoltam magam 10 hetesen, mert át fordult bennem minden es jelenleg én vagyok a legboldogabb hogy a kicsikem velem van 😍 tényleg annyira örülök hogy így alakult, semmi pénzért nem gondolkodnek megint a másik választáson.


Csak lelkiismeret furdalásom van nagyon, mert már most szeretem öt es imádom, de a halálát akartam először csúnyán szólva.


Más is volt így? El tudta engedni a belső fájdalmat lelkiismeret furdalást?



2021. júl. 9. 09:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Barátnőm konkrétan a kórházból fordult vissza. Bejelentkezett, kapott ágyat, majd amikor szólították őket, hogy mehetnek fel a műtő elé, ő hazament.
2021. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk becsúszott a baba, egyszer nem védekeztünk és egyből terhes maradtam. Először el akartam vetetni, mert nem álltunk úgy anyagilag és éppen nemrég kezdtem az új munkahelyemen dolgozni és nem volt pofám odaállítani, hogy bocsi, terhes vagyok. Kérdezték is az elején, hogy betanítanak és elmegyek szülni mi? Mondtam, hogy ilyen biztos nem lesz egy darabig. Nagyon sokat sírtam ez miatt. Végül megtartottuk, mert nem viselte volna el a lelkiismeretem az abortuszt és a párom nagyon szerette volna a babát. A világ legjobb döntése volt, hogy megtartottuk, imádjuk.🥰 Sokszor eszembe jut, hogy mi lenne, ha ez a kis csoda nem lenne, mert elvetettem volna, az bizony borzasztó lett volna. A legnagyobb akandek a világon.
2021. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
*ajándék
2021. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Téged nem gyotor a lelkiismeret? Engem nagyon, rettenetesen
2021. júl. 9. 09:32
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

A fiam 5 hónapos volt, amikor terhes lettem. Még a 12. héten is azon agyaltam, hogy nem kellene megtartani. A fiam is több emberes baba és féltem, hogy nem tudok majd 2 picit ellátni.

Végül úgy voltam vele, hogy előbb-utóbb úgy is szeretnénk testvért, így legalább letudom egyszerre a nehezét.

Majd kiderül, hogy jó döntés volt-e. Augusztus végén érkezik a hugi és ma már nagyon várjuk.

Egyébként engem is gyötör a bűntudat. Főleg, hogy nálunk felmerült a genetikai rendellenesség gyanúja is. Hetekig azzal kínoztam magam, hogy biztos azért beteg, mert nem akartam. A férjem nem győzte mondani, hogy hülye vagyok 😂 Hálisten 2 teszt alapján is egészséges a kicsi.

2021. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ugyan ettől felek hogy emiatt vmi baja lesz :(
2021. júl. 9. 09:36
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Ne gyötörd magad kérdező, nem lesz baja tőle. Ha lett volna valami olyan baja, akkor elhal a terhesség. Ez a baba veled akart maradni, te is elfogadtad, minden rendben lesz! Az ilyen nagy érzelmi kilengések normálisak a terhesség folyamán. Egyáltalán nem vagy egyedül, nagyon sokan meggondolják magukat.
2021. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Megmondjátok, hogy miért lettem lepontozva?
2021. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Valaki mindenkit lepontozott..😡
2021. júl. 9. 10:35
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

Mindnekit felpontoztam 😁

Valaki unatkozik.

Amugy nem akartam hozzá szólni, de amikor írtatok a betegséget...

A férjemnek bekattant valami hogy biztos nem az övé a gyerek.. Nem tudom honnan és miért de bekattant kB 2-3 hétig valami aztán persze elmúlt főleg amikor megszuletett mert tiszta férjem volt csak kicsibe. A kicsi súlyos beteg volt, elvesztettuk őt. Néha erre gondolok hogy biztos ezért, de aztán elhessegetem.. Furcsa érzések kavarodnak a mai napig bennem pedig már közel 2 éve volt.

2021. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!