Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi történik a műtét alatt?

Mi történik a műtét alatt?

Figyelt kérdés

Valaki le írná részletesen mi is történik egy abortusznál?

Mit kell vinni? Mennyi idő? Mennyire fáj utána? Stb.


2023. aug. 30. 16:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy volt egy természetes szülésem. Így is tágítani fognak?
2023. aug. 30. 16:40
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Bódításban végzik, nem érzel semmit. Reggel bemégy, betesznek kórterembe, vért vesznek, utána visznek a műtőbe. Ott elbódítanak, az ágyadban ébredsz. Néhány óra múlva mehetsz haza.
2023. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
92%
Mivel már szültél nem fognak tágítani ha nem kéred.Reggel bemész a kórházba először papir munka ha ez megvan bekerülsz egy kórterembe fel kell venni a kórházi hálóinget és várni hogy sorra kerülj a műtétből semmit sem fogsz érezni elaltatnak utána 2 óra hosszáig nem lehet felálni és enni inni csak utána a fájdalom és a vérzés kábé mintha menstruálnál.a leli része rosszabb mint a testi.műtét után 4 órával mehetsz is haza
2023. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 1Léna ***** válasza:
40%

Elveszik az aki most még a tied.

Elveszik azt aki most még a tied.

Nekem fizikailag nem okozott akkora fájdalmat a beavatkozás mint lelkileg, ami nem is azonnal volt megtapasztalható hanem évről évre nőtt egy depresszó, ami a döntésképtelenségig növekedett.

A mi lett vollna ha megtartom? Hány éves lenne? Most lenne feladatom még velle, lenne értelme még az életemnek. Ezek zakatoltak a fejemben. Én megbántam nagyon hiányzik.

2023. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves Léna

Sajnálom..

De nekem nincs más választásom.

Nagyon szeretném meg tartani de nem lehet..

Túl kell rajta lépnem nehéz lesz

2023. aug. 30. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Jééé, Léna, neked volt abortuszod??!?!?!!? Amilyen habzó szájjal térítesz itt mindig, fel sem merült bennem, hogy TE, a nagy élethívő elhajtattál egy magzatot!


Akkor értem már, miért okádod itt a hülyeségeidet minden kérdés alá.


Kérdező: bódítanak, nem fáj, csak lelkileg, HA akartad őt.

2023. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Léna, Léna, én meg pont azt ismerem, amikor egy nem kívánt de megszületett gyerek okán nőtt a kilátástalanság és a depresszió... ez szerintem sokkal nehezebb helyzet, mert amíg a meg nem született gyerek hiányát csak tudomásul kell venni, a megszületettet folyamatosan, cselekvőleg el kell viselni... és nics az a pszichoterápia, nincs az a gyógyszer, ami el tudná tüntetni...
2023. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggel bejelentkezel a betegfelvételen,odaadod a befizetett csekket.

A nőgyógyászatonleadod a papírokat amit a védőnötől kaptál.

Válaszolsz a kérdésekre amit feltesz és aláírsz pár papírt.

Utána kapsz egy ágyat majd vérnyomást mérnek stb majd megvizsgál az ügyeletes orvos.

A beteghordozó utána elmegy érted elmentek a műtőbe.

Kapsz egy branült és abba kapod az altatót. Kb 10 percig tart az egész.

Utána nem lehet enni,inni két órán át és ezalatt felállni sem lehet.

Én 6-ra mentem,10-kor volt a műtét. Már kettőkor jöhettem haza mert a 4 órának elkell telnie a műtéttől számítva.

Hálóinget kell vinni amit átveszel a műtét után,papucs,esetleg köntös mert kinn van mindened a kórházi hálóingből,nagy méretű betét,wc papír,zsepi,víz,szőlőcukor,kanál,villa,kés,pohár és pár darab normál bugyi.

Nem tágítanak ha már hüvelyi úton szültél. Ha császár volt akkor tágítanak és két órával többet kell várni a műtétre.

2023. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Hoppá Lénácska, a nagy magzatvédő. Neked volt abortuszod? Nem szégyelled magad ezek fényében, hogy milyen térítéseket lenyomsz az abortuszos kérdések alatt? 🤢
2023. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!