Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehet fura a kérdés,de volt...

Lehet fura a kérdés,de volt olyan,hogy valaki abortusz alatt,altataskor almodott valamit?

Figyelt kérdés

Ugye ez egy 10-15 perces beavatkozás kb.

Ha volt ilyen álom,az pozitív volt vagy negatív?


Köszönöm



2023. okt. 1. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
nincs altatás, bódítás van, olyankor meg nem álmodik az ember.
2023. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Elmondanad mit almodtal?
2023. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Missed ab műszeres befejezése volt, előtte végigsírtam a napot. Ébredéskor fortyogó lávát, füstölgő barlangokat, tűzfényes katlant álmodtam. Szörnyű volt, emlékszem, hogy félig öntudatlanul nyöszörögve sírtam, és csak sokára tisztult ki annyira a fejem, hogy rájöjjek, a saját hangomat hallom. Mikor először kinyitottam a szemem, a férjem ott térdelt az ágy mellett. Azt motyogtam neki, hogy a pokolban jártam.

Korábban sosem műtöttek, nem tudom, a gyógyszertől trippeltem vagy csak a lelkiállapotom vetült ki.

2023. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen műtétem, de átjárhatósági vizsgálaton is ez a bódítós megoldás van. A szobatársaim mind csak simán felocsúdtak utána, én meg egy csomót haluztam. Szóval van ilyen, valakinek ez halucinogén.
2023. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem utólag nem nagyon fogsz rá emlékezni.
2023. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én jót almodtam, azért kérdezem...az ébredés után viszont visszatért a rossz kedv,ugye.
2023. okt. 1. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:
3%
Gratulálok!😡
2023. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
86%
Meg fognak ezért lincselni, mert szörnyen hangzik, de én álmodtam alatta, nagyon is pozitívat. Álmomban felszabadult voltam, amikor felébredtem, a bódítás miatt ez az érzés megmaradt, persze nem sokáig.
2023. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Med_fet_ati válasza:
63%
Mivel altattak el?
2023. okt. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!