Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz téma , inkább informá...

Abortusz téma , inkább információkat/ tapasztalatokat keresek. Abortusz, vagy tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Abortusz téma , inkább információkat/ tapasztalatokat keresek . A helyzet a következő : Úgy néz ki pozitív lett a tesztem, élethelytetemből adódóan semmiképp sem szeretném megtartani,esélyem se lenne rá. 3 variáció között gondolkodom, ezekről kérném ki a véleményeket : Szlovákiában élek (Magyarországi a lakcímem) azt olvastam, hogy itt valamivel könnyebb az eljárás, ugyanis nem kell végigjárni a védőnőt, megcsinálják az nélkül is. Akinek volt már itt abortusza, vagy csak jártas a témában , érdekelne az eljárás menete, költségei , tapasztalatok. Első sorban Szlovákiában szeretném elvetetni. A második lehetőségem Győr lenne, az van hozzám közel, a magyar eljárásokat ismerem, de kíváncsi lennék más véleményére is. Mennyi időbe tellik, mennyibe kerül, mik a tünetek utánna?

A harmadik pedig az Abortusztabletta lenne, amit Bécsben vásárolnék, viszont amit találtam oldalt, ott számomra borzasztóan drága (300-600 Euró között). Aki esetleg vásárolt már kint, vagy tudna olcsóbb klinikát, szívesen várnám a klinika nevét, vagy az olcsóbb megoldást. Szerencsére időben észrevettem, nagyjából 4 hetes vagyok, a döntésem végleges, pusztán az elvégzés helyét kellene kiválasztanom. Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



#abortusz #Bécs #abortusztabletta #Szlovákia #Abortusz Győr #Abortusz Szlovákia
febr. 11. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
10 kívánom, hogy minél előbb fel tudd dolgozni ezt az egészet. 💔
febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Köszönöm 11es :)
febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, mi a helyzet? Túl vagy már rajta?
febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kedves kérdező, amennyiben a korod miatt mert fiatal vagy és ezért nem vagy csak részben nem szeretnéd a terhességet, akkor leginkább azt tanácsolom első terhességnél mindenképp főleg ha elmúltál úgy 16, nem fogod megbánni. Ezt garantálom
márc. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!