Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha létezne olyan vizsgálat a...

Ha létezne olyan vizsgálat a terhesség alatt, amely kimutatja, hogy a születendő gyermek homoszexuális lesz, akkor megszülnéd a babát annak tudatában, hogy meleg?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 20:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

IGEN! Egyértelműen igen.


16/L

2012. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ceizel Endre mondta, hogy vannak erre irányuló kutatások, lenne egy teszt vagy mi, ami már a terhesség alatt kimutatná a génekből, ha csak ESÉLYE lenne annak, hogy meleg lesz a baba. Szomorúan mondta ő is ezt, állítólag nagyon sokan elvetetnék, már akkor is, ha csak felmerül a gyanú.

Nem vetetném el én sem, ugyanúgy szeretném.

2012. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen megtartanám.
2012. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megszülném. Micsoda kérdés ez???
2012. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen megszülném! A melegek is emberek, nem értem miért kell ezt úgy kérdezni, mintha egy szörnyű betegség lenne...
2012. okt. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

Off: Érdekes, hogy itt mindenki azt mondja, hogy megszülné, mert az ő gyereke. De volt itt régen nem is egy olyan kérdés, hogy "megszülnéd-e a gyereked, ha tudod, hogy lesz valami ilyen-olyan fogyatékossága?", ott a legtöbben azt írták, hogy nem, és erre mindenki helyeselt. Ha a baba nem teljesen egészséges, akkor már nem érvényesül az az elv, hogy "megszülöm, mert akkor is az én gyerekem".

On: Igen, én is megszülném. Ahogy akkor is megszülném, ha kiderülne, hogy valamilyen rendellenessége van. Egyedül akkor nem szülném meg, ha biztosan tudom, hogy életképtelen lenne, vagy csak nagyon rövid, szenvedéssel teli élete lehetne.

2012. okt. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

1: _sose_ csináltatnék ilyen vizsgálatot - ennyi erővel azt is vizsgáltatni lehetne, hogy szép lesz-e, lesz-e barna haja kék szemmel, stb., hisz-e majd istenben, szófogadó lesz-e...


2: naná, hogy megszülném

2012. okt. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem csináltatnám a vizsgálatot! Természetes, hogy megszülném!
2012. okt. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
93%

Ha lenne ilyen vizsgálat, akkor valószínűleg az édesanyák többsége kétféleképpen állna a megszületett gyermekhez.

A) Meleg a babám, úgy is nevelem, úgy is kezelem (öltözködés, játékok...etc.)

B) Meleg a babám, nem baj majd én kinevelem belőle.

Egyik hozzáállás sem lenne jó, szegény gyerek.

Én nem csináltatnék ilyen vizsgálatot. Azt szeretném, ha rendes, tisztességes ember lenne és találna egy szerető társat.

Számomra érdekesebb kérdés lenne, hogy ha már fikciókról beszélgetünk, hogy ha lenne olyan vizsgálat, hogy a gyermek esetleg pszichopata lesz, egy hidegvérű gyilkos, megszülnénk e?

2012. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
28%

Elég nagy baromság lenne, ha tényleg lenne ilyen vizsgálat. A homoszexualitás egyébként sok esetben abszolút nem gén-dolog, hanem tanult viselkedésminta. elég nagy sikerrel gyógyítanak melegeket pl. Németországban, olyanokat, akik szenvednek a homoszexuális beállítottságuktól, és ezért segítséget kérnek.

A kérdés tényleg baromság, mert a gyerekem, ilyen, olyan, persze, hogy megszülném. De érdekes ám azon is elgondolkodni, amit előttem írt valaki, hogy egy fogyatékosságra már mennyien nem-et mondanak, és mennek az abortuszra, és ezt meg mindenki teljesen elfogadja...:-(

Czeiczel olyat is mondott, hogy nemsokára azt is meg lehet állapítani kb 8 hetseen, hogy fiú lesz-e vagy lány. Sőt mintha már meg is lehetne, csak azért nem ajánlják ezt fel, mert vannak olyanok, akik a nem kívánt neműt elvetetnék.

Ide megy a világ?...

2012. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!