Hogy lehet valaki ilyen érzéketlen? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek abortusza volt. Kérdeztem hogy tudok-e segíteni, hogy van. Mondta hogy jól, nem akart több gyereket mert nem bírna hárommal, ő nem fog idegileg kikészülni. Inkább megkönnyebbült.


Nem gondoltam, hogy ilyen önző.


2013. júl. 6. 16:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom neked hány gyereked van, de én a két picimmel itt meg is állnék. Védekezünk, de ha ennek ellenére terhes lennék, akkor számításba venném az abortuszt. Tudom, hogy itt a teljesítőképességem határa! Lehet, hogy a korom miatt, de képtelen lennék még gyereket kihordani, megszülni és felnevelni. Megsinylenék a gyerekeim, szerintem a házasságom is rámenne. Ha ez önzés, akkor önző vagyok, de nem merném megtartani.
2013. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele is erről, nem a háta mögött beszélem ki. Korábban ő is abortusz-ellenes volt, egyetem alatt pl együtt jártunk középiskolába felvilágosítást tartani meg önkénteskedtünk anyaotthonban.


Ő is gyilkosságnak tartja az abortuszt, de azt mondta, így könnyebb neki.

2013. júl. 6. 21:18
 13/15 anonim ***** válasza:
2013. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
Felnőtt ember és joga van dönteni. Attól mert nem sajnáltassa magát egész nap és nem roskad össze nem azt jelenti hogy önző. De ott van két gyerek akiről gondoskodnia kell nem omolhat össze. Én magam se tudtam volna soha elképzelni hogy abortuszra mennék, ám két gyerek egy lakás törlesztő és minimálbér mellett én se tudnék válallni egy harmadikat ha véletlenül becsúszna. Ez nem jelenti azt hogy lelketlen vagyok vagy önző. Csak reális.
2013. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem önzö.
2013. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!