Megtartsam vagy elvetessem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és 5 hetes terhes.Párommal terveztük a babát,szakítottunk én lefeküdtem utána egy másik sráccal.Ezt elmondtam páromnak,mert úgy volt,hogy kibékülünk.Erre ő hallani sem akart rólam meg a gyerekről mikor kiderült,hogy terhes vagyok;anyukám támogatna,szeretné,hogy megtartsam.Párom az abortuszt támogatja.Én szívem szerint megtartanám.Nagyon szeretem a párom és már nagyon bánom amit tettem.
2013. júl. 11. 18:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó vagyok.

Nem nem törődik a gyerekkel. A fiam az idén 14 éves lesz és 1 éves volt mikor az apja először látta célzottan és utoljára is.2x látta véletlen találkozás által de a második tavaly volt és akkor meg sem ismerte Én csak annyit fűznék a te párodhoz,hogy nem hiszem,hogy ezek után meg érdemli,hogy valaha is bánkódj utána.Ha ki jelentette sem babával sem nélküle nem kellesz akkor lépj tovább és éld a saját életed.

Örülök,hogy meg tartod a babát ő kárpótolni fog téged mindenért és meg lesz majd a te életed párja is.Boldog baba várást kívánok neked.

2013. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. júl. 13. 12:10
 23/31 anonim ***** válasza:
Az "apa" is olyan fiatal, mint Te?
2013. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem,az apa 36 éves lesz szeptemberben.
2013. júl. 17. 13:18
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
36? Akkor tudhatná már, hogy mit is akar...gyereket majd szakítmást abortuszt...kitartás:) még százszor gondolhat mást:) ha megtartod, sok boldogságot hozzá:)
2013. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!:)
2013. júl. 18. 12:00
 27/31 anonim ***** válasza:
A legtökéletesebb házasságba született gyerekből is lehet apátlan...3 éves gyerek mellett is elhagyhat a férfi...nálatok ezzelszemben még bármi lehet, pláne ha majd meglátja a kicsit:)
2013. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Most lenne nagyon nagy szükségem a véleményetekre,mert a párommal kibékültünk,de a gyereket nem akarja.Mert nem tudja szeretni,mivel én mással feküdtem le,miközben a méhemben volt.Neki is nehéz ez az egész látom rajta.Azt mondta,ha megtartom nem áll mellém.Már elindítottam az abortuszhoz vezető eljárásokat,ma voltam vérvételen.

És amit még elfelejtettem hozzátenni,hogy anyukám nagyon támogatna,de alkoholista.Mit tegyek??

2013. júl. 22. 10:33
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Amiket leírtál a párodról kérdéses, hogy a későbbiekben mennyire tudtok stabilan együtt lenni. Ha később szakítanátok és elvetetnéd sosem tudnád megbocsájtani magadnak, de ha együtt maradtok és úgy veteted el a párodra és magadra is dühös leszel, tönkreteszi így is a kapcsolatot mivel te szeretnéd! Szerintem ezt a kedves barátodnak kéne megérteni, hogy ő a te gyereked, ha lefeküdtél mással (amikor nem voltatok együtt), ha nem. Őt is meglehet érteni, mert ez rossz érzés lehet, de KÖZÖS gyermek és ezt neki is éreznie kell.
2013. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

Ha szeretne, nem küldene abortuszra.

Kibékult hogy rá tudjon venni az abortuszra, műtét után meg lelép. Más okot nem látok arra, hogy a korábban tervezett közös gyereket miért akárná megöletni

2013. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!