Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után 3 héttel elkezde...

Abortusz után 3 héttel elkezdek vérezni az lehet azért van mert megjön vagy mert valami rendellenes dolog? (ítélkezőket nem kérnék, mert nem én akartam így. A világon ennél rosszabb nincs és nagyon rossz érzés! )

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 4-6 hétre kellene, hogy megjöjjön. Voltál már konrollon, minden rendben volt? Nekem tegnap volt pontosan 5 hete, és tegnap meg is jött.
2013. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18 nap után elkezdtem sportolni.lehet ezzel van összefüggésben?:( nem még nem,a doki azt mondta hogy azután menjek,hogy elmúlt a menzim..
2013. júl. 24. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy ez már a mensi lesz. Nekem a műtétre rá 2 hétre kellett mennem kontrollra.
2013. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 hétre kellett menni. Sportolni 6 hétig nem szabad. És nekem is 5-6 hetet mondott, hogy majd megjön.

Én a helyedben megnézetném magam. (És most ne sportolj egy ideig.)

2013. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól is függ, hogy mekkora volt a terhesség...

Nekem a 12-i héten halt el a babám, és befejezték a vetélést, és kb. 3 hét után kezdtem vérezgetni, aztán egy hét mulva rendesen meg is jött...

Szerintem a sporttal azért még várj egy kicsit, hisz ez is egy beavatkozás, még ha nem is tűnik úgy!

2013. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poppyseed ***** válasza:
Szia, előfordulhat olyan is, hogy a vérzés abbamarad, majd pár nap/hét után újra vérezni kezdesz. Ezt okozhatja az, hogy a méhed nem ürült ki megfelelően, és próbálja összehúzódásokkal kilökni magából a benne lévő alvadt vért vagy szövetdarabot. Ilyen esetben el kell menni orvoshoz, ultrahanggal meg tudja nézni mi a helyzet. Ha a fenti eset áll fenn akkor fel tud irni Ergam cseppet, ami erősebb méhösszehúzódásokat idéz elő annak érdekében, hogy az megfelelően ki tudjon ürülni.
2013. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem erről szólt a kérdésed, de ha akarsz róla beszélni valakivel (jobb kibeszélni magadból esetleg), akkor nyugodtan írj privit. Annak nincs értelme, hogy esetleg évekig emészd magad.
2013. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Czinkapanna ***** válasza:
Nekem is volt egy abortuszom éls 3hónapig minden mensinél ömlött belőlem a vér előtte soha nem volt ilyen 2-3napig gyengén mensiztem szerintem a hormonok miatt van végül is fel borulhatott a hháztatrtás és ez miatt lehet nekem most 4hónap után normális megint türelem rendben vagy szerintem de azért ez nem egy természeetes dolog a szervezetre nézve sem uh kitartás neked !!!
2013. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!