Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy tegyem túl rajta magam?...

Hogy tegyem túl rajta magam? Nagyon megvisel.

Figyelt kérdés

terhes vagyok de nem tartjuk meg.

már van egy babánk 1éves.anyagi okok miatt döntöttünk igy.

azóta sirok nagyon elvagyok keseredve,

ki hogy élte át az abortuszt?


2013. szept. 2. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon sajnálom :-(


Beszélj róla a pároddal, gyászold el a terhességed.

Ha egyedül nem tudod feldolgozni, fordulj szakemberhez. Ebben a védőnő fog tudni segíteni.

2013. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
37%
Egyszerűen ne vetesd el. Így nem fog menni, mert nem akarod, csak tudod, hogy kellene. Én így jártam, de én tudtam, hogy most nem tudom megszülni, nem tudom eltartani és bennem nem is volt kérdéses, hogy megtartom e vagy sem. Ez volt a helyes döntés, akkor is ha cudarul hangzik. Sulykold magadba, hogy nem tudod eltartani, felnevelni. De ha nem megy, ne vetesd el, mert egy örök életre nyomot hagy benned és akár az életed is rámegy.
2013. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
18%
Ne vetesd el így, hogy ennyire megvisel még a gondolata is.Nagyon fogod bánni.:(
2013. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 A kérdező kommentje:

Nem akarom de most felelőtlenség lenne:(

a páromnak van munkahelye de kevés a fizetése és gyesen vagyok itthon, albérletbe vagyunk nagyon nehéz hó vége fele a szülök segitenek kajába.hónap végén megy a lányom bölcsibe októbertől tudok munkát vállalni.

2013. szept. 2. 14:41
 5/103 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzd fel magad kérdező.Az első válaszolonak szövegértési problémái vannak.A kérdés az volt, hogyan tegye túl magát az abortuszon nem az, hogy hogyan előzze meg a terhességet.Talán ha még egyszer elolvasod rájössz.Ha meg csak szimplán bunko akartál lenni akkor szégyellheted magad..
2013. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
16%
Figyelj. Ha a lányod úgyis megy bölcsibe akkor te még tudsz munkát vállalni egy pár honapig. Nem kell elmondani, hogy terhes vagy.Egy darabig ugy sem látszik.Bár ha rosszul lévős leszel az necces.Én azt vallom, hogy ha a kislányotokkal nehezen is, de meg tudtatok élni, akkor a picivel is menni fog. Olyan hamar eltelik a babakora és hipp-hopp mehet ő is bölcsibe te meg dolgozni, mint két gyerkőc anyukája.
2013. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
42%

1-es vagyok.

Nőgyógyászati asszisztens,és nem patkány!!

És tudod hány ilyennel találkozom naponta???

És nem értem,hogy aki nem akar gyereket,az miért nem védekezik megfelelően!??Ezt fejtsd már ki nekem!!!!!!!!

Miért kell ennyi ártatlan magzatot megölni?

2013. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
66%

Ne foglalkozzatok az 1-es valaszadoval, mindenhol kijelenti magarol, hogy nogyogyaszati asszisztens, es csak azert van itt, hogy mast ocsaroljon. Azzal tolti napjait, hogy keresi, vajon kibe is tud belekotni. SZANALMAS!

Kerdezo, akarhogy is dontesz, kitartast kivaok neked! Szerintem fordulj kicsit magadba, es hallgasd meg mit sug a szived, mit uzen a belsod, es ugy fogsz donteni, ahogy a legjobb!

2013. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
49%

Az 1es semmi rosszat nem írt, én is ezen az álláspontos vagyok, ha nem védekezik ne csodálkozzon ha terhes lesz! VISZONT ha védekezés mellett terhes az teljesen más kategória, akkor teljesen érthető,hogy így érez mint a kérdező!

Kedves kérdező:védekeztetek?

2013. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
69%

Én is így voltam.A különbség csak annyi Én nem vagyok gyesen és 45 éves vagyok.És nekem már kettő van.Elvetettem./8 év sikeres védekezés után csúszott be/.

És azóta romokban az életem.Állandóan csak sírok ,pedig már több hónapja volt.Vagy nyugtató van bennem vagy pia.Nem tudom feldolgozni.

A családom széthullóban.Mindig csak az számolgatom hány hetes,napos lennék.

És az idő sem megoldás.Ismerek olyat akinek 12 éve volt ,született azóta gyermeke,de még mindig nem tette magát túl rajta.

Ne ess az én csapdámba.Próbáljátok aszt "játszani"nincs abortusz,nem létezik.Megoldásokban gondolkodni két gyerekkel.Ez most úgy tűnhet nehezebb mint az abortusz.De hidd el nekem nem.

Ne tedd magad egy életre lelki nyomorulttá.Nincs az amiért még egyszer megtenném.Bárcsak vissza lehetne forgatni az időt.De nem lehet.

Belőlem nem csak az a picit tépték ki,de a lelkem egy darabját is.Ha érdekelnek részletek,hogy miként éltem meg írj privátba.

Félre értés ne essék nem ítélek el senkit aki megteszi.Aki nem vágyik gyerekre ne szüljön.De azok nem is vannak előtte mint Te.

2013. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!