Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Pontosan mi történik a magzatt...

Pontosan mi történik a magzattal, miközben abortálják? Hogyan zajlik ez az egész?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 15:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%

Nézd Kérdező (#30), ha te ebben akarsz hinni, akkor higyjél ebben, nincs ezzel semmi gond...

(még számottevő irodalma is van az emberölés, és benne az ember mint passzív alany büntetőjogi illetve kánonjogi megközelítésének, ezek különbségének, és eszerint te az utóbbit vallod. Ennyi.)

2013. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
37%

Szia !


Olvastam itt a válaszokat meg minden, az ajánlott filmket is mind megnézem, a képet is amit te láttál és a szöveget, láttam és sírtam rajta. Ezek után én erősen úgy gondolom hogy gyilkosságnak számít, hiába sejtek meg stb. Sokan a 10-12 hétben ölik meg ami már azt jelenti hogy kezd emberi alakká válni !!! Na ez már szerintem felér egy gyilkossággal.

Jöhetnek a lepontozások, de én akkor is így gondolom.

2013. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
0%

azt hiszem nem kellet volna ebbe a toppicba tévednem.

megnéztem egy belinkelt oldalt, és elszörnyedtem.

16 évesen nekem is volt egy abortuszom, gyógyszer mellet estem teherbe. eddig is utáltam magam érte de ezek után!!!

Borzalmas...



Kedves kérdező


eddig nem tudtam én se hogy mi lesz a magzattal. Gyorsan zajlik de lelkileg iszonyat megterhelő! nagyon sok fájdalmat okoz hogy el kell döntened megölöd a babádat vagy nem. És utána életed végéig kínoz vajon jól tetted? helyesen döntöttél?

Nekem nem volt választásom :/ :(

2013. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
27%

valasztas mindig van ez a szabad akarat

a kerdes az ember bator es tokos vagy uszik az arral a konnyebb ut fele...........

2013. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem egy ki nem fejlődött magzatnak/embriónak kevésbé fájdalmas, mint annak a babának volt, akit 5 hónaposan agyonvert az apja, mert sírt!

Van, amikor az abortusz a jobb megoldás.

2013. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

Igen?

Akkor oljunk ha valaki szegeny beteg nyomorek oreg?

MI nem vagyunk abban a helyzetben hogy dobtest hozzunk mas eleterol vagy halalarol.

A jovobe nem latunk ezert nem olunk

2013. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
68%

"MI nem vagyunk abban a helyzetben hogy dobtest hozzunk mas eleterol vagy halalarol"


Akkor ezek szerint te nem védekezel soha. Hiszen nem te döntöd el úgysem, hogy a baba megfogan-e.

2013. dec. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%

Utolso ez hulyeseg amit irsz.

A vedekezes pont hogy bolcs dolog hiszen ha nem fogansz meg nincs elet es nem kell elpusztitani nem kell donteni.

Szabad akarat elorelatas gondolkodas felnott viselkedes

A tetteinknek mindig van kovetkezmenye es azt felnott modra viselni kell.

A ssex kovetkezmenye a terhesseg egy ujelet lehet

Nem lehhet eltusolni ovodas modra gyorsan elaludni es fele redsz mar el is tunt.nem tunik el ott marad a nyoma lelkedben egy csunya seb.

2013. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
79%

Senkinek nincs joga elítélni azt aki az abortusz mellett dönt.

A gyerekvállalást nem az dönti el, hogy mennyire vagy tökös.

És az sem épp a felelősségtudat bizonyítéka, hogy azt mondom: ha mást nem majd segélyből elleszünk. Ez nem élet az anyának és nem élet a kicsinek.

Van az a körülmény ahol jobb nem jön világra az a baba.

Pl.: ha baba egy nemi erőszak következménye,

vagy korán kiderül, hogy nem egészséges,

vagy ha az anya egyedül marad a babával és nincs semmilyen háttere.Nincs munkája,nincs hol laknia, és nincs mögötte a családja...

Úgy nem szabad vállalni. Akkor inkább a lelki teher, semmint nyomorban élni egy babával és segélyekért kuncsorogni.Az sem az anyának nem jó sem pedig a gyereknek.

Mindenáron nem.


És szó sincs arról, hogy az abortusz a könnyebbik út.

Nem az. De két rossz közül a jobb. A gyerek szempontjából.

És bár az anya egy életen át cipeli a keresztet, de így van esélye arra, hogy megteremtse a körülményeket...


Ebben a kérdésben sosem lesz egyetértés.

De legyen egymás iránt megértés.

Ha valaki erre kényszerül akkor mindenki higgye el, hogy jó oka van rá.

Ez a döntés sosem könnyű.


A legszomorúbb az, hogy egyáltalán valaki erre kényszerül.

Illetve az, hogy csak és kizárólag azok ítélik el azokat akik erre kényszerülnek, és törnek pálcát a feje felett, akik még SOHA nem kerültek ilyen helyzetbe!!!

És kívánjuk is nekik, hogy ne kelljen ezt átélniük...


Mert mint tudjuk a kibicnek semmi sem drága.


Legyünk kicsit együttérzőbbek...ne ítélkezzünk ismeretlenül (se).

2013. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!