Nagyon félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van 3 gyermekem.15 éves 10 éves és a pici 4 hónapos.félek hogy megint terhes lettem.védekeztünk megszakítással de többször voltunk együtt egy nap.írattam ki gyógyszert is de meg kell várni hozzá a menszeszt ami késik már lassan 2 hete.mit tegyek? Válaljam vagy vetesem el?
2013. dec. 2. 05:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Ha 3 gyerek után a negyediket elveteted, abból már nem lesz nagy baj. Valószínűleg nem fenyeget a veszély, hogy később nagyon megbánod. Másrészt ha 3 után megtartod a negyediket is, abból se lesz nagy baj. Mitől félsz?
2013. dec. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Gyönyörűséges ***** válasza:
93%
A szules utan 4 honappal teherbeesni, senkinek nem egeszseges sem a magzatnak, sem az anyukanak es az eppen cseperedo picurnak. En azt hiszem az abortuszt valasztanam, de nem voltam.meg hasonlo szituacioban. Spontan veszitettem mar el babat, az elsot, 1 ev volt mire tultettem magam rajta, de jott is a masodik baba. Hallgass a szivedre. Tudom,.egyszeru mondat, megtenni nehezebb,.de ha figyelsz legbelulre megsugja. Orvos velemenyet is kerd ki mindenkepp.
2013. dec. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Easy. Első körben várd meg a mensesed, aztán csinálj egy tesztet. Ráérsz akkor pánikolni, ha pozitív.
2013. dec. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%

Először is:a megszakítás nem védekezés.

Másodszor: csinálj tetszet

harmadszor: miért nem vettél esemény utánit?


Első válaszoló. Mi az hogy nem nagy baj ha megöli a gyerekét? Milyen uninteligens ember mond ilyet?

2013. dec. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

4-es. Ha az abortuszt választja, akkor NEM öli meg a gyereket, mert az még NEM gyerek.

Csak akkor vállald, ha nagyon jól álltok anyagilag, és később is tudod biztosítani a felneveléséhez szükséges anyagiakat.

2013. dec. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Teszt, és ha pozitív, mielőbb tudjon róla a párod is. Aztán majd együtt eldöntitek. Ha én lennék ilyen helyzetben, szívesen megtartanám, de anyagi kérdés lenne(sajnos). Az is fontos, hogy hol laktok, hogy van hely a gyerekeknek.
2013. dec. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Először csinálj egy tesztet, hogy tényleg terhes vagy-e.

Hogy vállaljátok elvetetitek az meg a ti közös döntésetek kell legyen, ebben idegen emberek látatlanban nem fognak tudni segíteni.

2013. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.már mondtam a párombak ő azt mindta tatsuk meg.de én félek mert a pici még csak alig mulna el egy éves és nem lesz annyi időm foglalkozni vele ha megszülöm a babát.meg a lakás is kicsi ennyi gyereknek.
2013. dec. 2. 07:41
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

Természetesen a mai magyar jogrend lehetővé teszi, hogy abortáld, de ha tényleg várandós vagy, akkor a 3 gyermeked testvérével vagy az, aki ugyanúgy a tiétek, mint a másik 3.

Ha mégsem vagy állapotos, amit szívemből kívánok neked, akkor pedig a meglévő 3 gyerkőc és a magatok érdekében gondold át újra, érdemes-e naponta többször játszani a tűzzel...

2013. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

"Milyen uninteligens ember mond ilyet?"


Az unintelligens, te agyoniskolázott.

2013. dec. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!