Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy gyerek elvetetése hogy...

Egy szőke liba kérdése:

Egy gyerek elvetetése hogy zajlik? 6 hetes vagyok. Ki kaparnak vagy hogy csinálják? Érezni fogom?

Figyelt kérdés
Még csak most mentem el dolgozni elöször és nem merem be válalni
2014. febr. 10. 15:38
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
76%
ne mindig ezzel a néma sikollyal baromsággal gyertek az egy hülyeség..és már idegesítő.
2014. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
és magyarországon is tágítanak prosztaglandinnal már.nekem is így csinálták a missed ab műtétemet nem lamival.
2014. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
25%
Elsőtől kérdezném: aki abortusz ellenes azt miért is nevezed ősanyának?
2014. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
41%
Én ismerek olyan embert aki nevelőszülőknél nőtt fel és teljesen normàlis életet tud élni. Pedig több nevelőnél is megfordult rendes ember lett mégis belőle. Nah, puff. És semmivel nem drágább vagy értékesebb annak az élete akit a családja nevelt fel. Persze, könnyű abba burkolózni, hogy ha nem a vérszerinti anyja neveli fel, akkor már boldog soha nem lehet az a gyerek...
2014. febr. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
95%

24. En meg ismerek olyan embereket, akik nevelöszülöknel voltak es megsem lett belölük ember.

A mai napig azt kerdezik, hogy miert mondott le roluk az anyjuk.Nem mindegyik lesz boldog. Na bumm.

2014. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
36%

Szia!


Nem olvastam el minden hozzászólást, a saját véleményemet írom le.

Ez a pici baba, aki benned van, nem akart lenni. Miattad, általad jött létre. Nem tudhatod, hogy milyen ember lesz. De abban biztos lehetsz, hogy ha nem tartod meg, akkor nagyon megbánod. Nem szeretnék fölötted ítélkezni, mert nem voltam még ilyen helyzetben, és "soha ne mondd hogy soha" nem tudhatom még, hogy mit hoz az élet, de biztos vagyok benne, hogy nem vetetném el.

Arra szeretnélek kérni, hogy hagyd élni. Rengeteg olyan házaspár van, akik mindent megtesznek azért hogy babájuk legyen, és mégsem lehet. Adj az ilyeneknek egy esélyt kérlek!! Hidd el, sokkal könnyebb lesz azzal a tudattal élni, hogy esélyt adtál neki az életre. Neked könnyen összejött, más az életét adná egy kicsi babáért.

Ezen gondolkodj el, és ezek után a szívedre hallgass. Ennek a picinek, jelenleg te vagy a mindene. Az Édesanyja!!

2014. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim válasza:
23%

Kíváncsi voltam van-e aki itt tesz fel kérdést egy emberi lény megölésével kapcsolatban. Mert igen, te ezzel megölöd szegényt. Elhiszem, hogy az anyagi helyzeted nem engedi, hogy megtartsd,de óvszerre sem volt pénzed?

Egyébként azt eddig is tudtad, hogy nincs pénzed. Akkor miért nem vigyáztál jobban?

És, hogy ne csak offoljalak azt a tanácsot adom, hogy gondolkozz el az örökbe adáson, így később is lehet esélyed teherbe esni, és nem fog eszedbe jutni, hogy miattad halt meg a gyermeked.

2014. febr. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
80%
Olyan könnyen dobálóznak itt egyesek az örökbe adással. A terhesség nyomot hagy a nő testén, sok esetben nagyon csúnyán elcsúfítja azt, helyrehozhatatlanul. Sok esetben elkezdenek kötődni a babához, így vagy megtartják mégis, és a gyerek szenved a nyomorban, vagy ezerszer fájdalmasabb lesz az örökbe adás. És akkor nem elég a tudat, hogy lemondtál a gyerekedről, egész életedben attól rettegsz, hogy mikor jelenik meg az ajtódban és vágja a fejedhez, hogy neked ő nem kellett. Azt nézed az utcán, hogy vajon melyik lehet a tied, melyik hasonlít rád, vagy az apjára. Persze gondolom ebbe senki nem gondolt bele. Ez sokkal fájdalmasabb, mint az abortusz utáni bűntudat.
2014. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
85%

28. Teljesen egyetertek veled.

Meg amugy is ha valakinek nincs penze egy gyerekre, majd vitaminokra lesz? Es ha a hölgy esetleg dohanyzik? Nem hiszem, hogy a nem kivant gyereke miatt le fogja tenni.

2014. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
3%
Mindenki más! És minden nézőpont kérdése. Azzal a tudattal sem jobb élni, hogy megöltem a saját gyerekemet. És akkor az nem rossz, hogy ha meglát egy nőt aki tolja a babakocsit az utcán vagy ahogy egy anyuka sétál a gyermekeivel boldogan, és azon gondolkodik, hogy vajon ez én gyerekem milyen lett volna? Szerintem az örökbe adással, segít az ember valakin. És ez jó érzés, jobb mint az abortusz. Egyébként egy gyermeknek, nem a luxus dolgokra van szüksége. Nyilván vannak dolgok amikre szüksége van, és nem azt mondom hogy olcsó.Hanem arra hogy szeressék.
2014. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!