Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy gyerek elvetetése hogy...

Egy szőke liba kérdése:

Egy gyerek elvetetése hogy zajlik? 6 hetes vagyok. Ki kaparnak vagy hogy csinálják? Érezni fogom?

Figyelt kérdés
Még csak most mentem el dolgozni elöször és nem merem be válalni
2014. febr. 10. 15:38
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
4%
Nem ítélek el senkit. Mindenki máshogy gondolkodik. Ez a saját véleményem. Igazából azt remélem, hogy tudtunk segíteni a válaszolónak, és azt teszi amit az esze és a szíve diktál és ezek alapján a legjobb döntést hozza.
2014. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
87%

"Mindenki más! És minden nézőpont kérdése. Azzal a tudattal sem jobb élni, hogy megöltem a saját gyerekemet. És akkor az nem rossz, hogy ha meglát egy nőt aki tolja a babakocsit az utcán vagy ahogy egy anyuka sétál a gyermekeivel boldogan, és azon gondolkodik, hogy vajon ez én gyerekem milyen lett volna?"


2 éve volt abortuszom, sose jut eszemben az utcán babakocsiban tolt gyerekekről, hogy az enyém is lehetne. Soha nem voltak rám hatással ezek a dolgok. Sose szerettem a gyerekeket, a mai napig nem szeretem őket, és nem is tervezek szülni. Így nem fakadok sírva egy gyerek láttán, legalább olyan hidegen hagy, mint egy kiló kenyér. Fogamzásgátló mellett estem teherbe, amit azért szedtem akkor már 4 éve, hogy elkerülhessem ezt a szitut. Beleestem az 1%-ba, nem is én lennék, ha nem estem volna...


Ilyenekkel ámítani a kérdezőt, hogy adja örökbe, hogy későb "legyen esélye teherbe esni"... Mert abortusz után nem lesz? Könyörgöm, nem a sötét középkorban vagyunk, mikor kb. méhestől kapták ki a gyereket, aztán vérmérgezésben hagyták elpatkolni az anyját. Millió meg egy nő esik teherbe abortusz után minden gond nélkül. Csak ezek nyilván nem írnak panaszkodós "megbántam" blogbejegyzést, gyakorikérdést, újságcikket, tanulmányt, akármit, a fotelhuszárokhoz meg csak azok az esetek jutnak el, akiknek nem sikerül teherbe esni. Egyébként egy felfázás következményeként is lehet valaki meddő, nem kell hozzá abortuszra menni.

2014. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
5%

Én nem mondtam, hogy azért adja örökbe, mert ha abortuszra megy akkor nem lehet többé gyermeke.

Látod, te ilyen vagy, de te tettél ellene, hogy ne legyen baba. Mondjuk én 14 éves korom óta anya akartam lenni. Csak ez egy baromi nehéz döntés, hogy mi is legyen. Én azért támogatom az örökbe adást, mert sajnos rengeteg olyan ember van, aki milliókat áldozott arra hogy kisbabája legyen, a háza is rá ment, eredménytelenül. És itt van a kérdező, aki nem akarja ezt a babát. Akkor miért ne adhatná örökbe!? De ezt úgy is ő fogja eldönteni.

2014. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 Maja22 válasza:
20%
kiakadok az ilyen hülye kérdésektől egy ember életéről döntesz én egy hetet feküdtem napi 24órába és imádkoztam hogy megmaradjon a baba és nem mert nem maradt meg beteg volt és végig kellett néznem és szenvednem ahogy elveszitem a babát és nem tehettem semmit sem ,,,,, !!!!! te meg csak igy eldobod a gyereked ?????
2014. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Utolsó mi történt?
2014. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
70%
Maja 22: akkor keress más topicot, és ne lépj be szándékosan levezetni a feszültséged a "Terhesség megszakítása" témakörbe. Attól, hogy te akartad a gyereked, más még nem biztos, hogy akarja. Keress kesergő anyákat, beszélj azokkal, ne szidj minden szembejövő embert (akiket ráadásul te keresel, hisz ennek a kérdésnek az elolvasását se tette számodra kötelezővé senki) a saját nyomorod miatt.
2014. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
8%
örökbeadás nem megoldható? persze ez is jár némi anyagi kötelezettséggel, és nem tudom, a munkahelyeden mit szólnának, hogy állapotos vagy.
2014. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
8%

Tessék sírjatok mind egy sort :-) :-) 1.hét: Anyu,még csak 8 mm-es vagyok,de

megvan az összes fontos szervem. Imádom

hallgatni a bársonyos hangodat. Mindig

amikor hallom, megmozdul az összes kicsi

csontom a picinkó testemben. A szíved

dobogása számomra a leggyönyörűbb

melódia.

2.hét: Anyu, ma megtanultam, hogyan kell

szopni a hüvelyk ujjacskámat, ha most látnál

biztosan azt mondanád, hogy teljesen úgy

nézek ki, mint egy kisbaba. Olyan jó meleg van

idebenn.

3.hét: Tudod mi Anyu? Kislány vagyok.

Remélem örülsz neki. A te kislányod vagyok.

Én is mindig veled sírok, csak te nem hallasz

engem.

4.hét: Anyu, már a hajam is elkezdett nőni,

csak kár hogy még olyan kicsi szálak, de azt

hiszem hasonlít a tiédre. És már tudom

mozgatni a kicsi fejecskémet, az ujjacskáimat

is, de a lábacskáimat és a kezeimet is csak egy

kicsit tudom mozgatni, de erre még bőven

van időm, nem gondolod?

5.hét: Anyu,te ma orvosnál voltál? Ő csak

hazudott neked mikkor azt mondta hogy még

nem vagyok baba. Anyu hiszen én a te babád

vagyok,és nagyon szeretlek.És Anyu??? Mit

jelent az hogy elvetetés?

6.hét: Anyu, én megint hallom az orvost, miért

olyan gonosz hozzád? Miért merészkedett be

a házacskámba? Anyu, ő azt mondta hogy

tű...mi az a tű? Anyuuuuu! Ez nagyon éget, és

nagyon fáj, mondd már meg neki, hogy

hagyja abba. Anyu én nem akarok elmenni,

nem akarok tőled elmenni, mégis miért

csinálja ezt?! Kérlek Anyu, segíts, ez nagyon

fáj! Anyuuuu neee!!!

7.hét: Anyu, jól vagyok...már az égben vagyok,

a Jézuska a karjaiban tart, nagyon hiányzol

nekem, vissza akarok hozzád menni, még ha

tudom is, hogy ez lehetetlen. Már

elmagyarázták nekem mit jelent az, hogy

elvetetés. Anyu, mondd miért nem akartál

engem? Hiszen én téged mindennél jobban

szeretlek. De te miért nem szeretsz engem?

Még ha ez is történt, én akkor is a te kis

angyalkád maradok örökre, kérlek Anyu, már

soha ne akarj elveszíteni egy Angyalkát...

2014. febr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%
:(((
2014. febr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
90%
Kêrdezõ tul vagy rajt?
2014. febr. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!