Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy gyerek elvetetése hogy...

Egy szőke liba kérdése:

Egy gyerek elvetetése hogy zajlik? 6 hetes vagyok. Ki kaparnak vagy hogy csinálják? Érezni fogom?

Figyelt kérdés
Még csak most mentem el dolgozni elöször és nem merem be válalni
2014. febr. 10. 15:38
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
38. Mar megint ez? Van akit meg EZ SEM hat meg.
2014. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
80%
De meghat ,de nem az én dolgom meg nemis a tietek ...nemtudják más min megy keresztül ,ha nem akarja megtartani akkor nemfogja,naponta sok gyereket elvetetnek ,és van ahol jobb is h elvetetik ,mert csak szenvedés várna a gyerekre....énis voltam terhes 17 évesen és elevetettem ,és még jó h elvetettem ,mert akkor most érettségim sem lenne meg semmim,és most nem itt tartanák ahol most vagyok...nekem nem lett vna ott anyuci meg apuci hogy segítsenek ,senki nem lett vna apa sem,mehettem vna egy anyaotthonba,ott csöveskedtem vna szegény gyereknek milyen élete lett vna..nemis beszélve rólam.elég nehéz volt akkor ezt a dontest meghozni,de nem lett vna mire meg hova..mostmár 26 vagyok és van egy 1 éves lányom,és lakásom ,párom is van..,és most már jöhet még egy baba....de ha azt a babát akkor megtartom most semmim nem lenne..még mindig az anyaotthonban lennék..vagy dolgozhatnék vmi gyárban 50 ezer ftért,na ez van :-)
2014. febr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
96%
Ja és azt meg hozzateszem h ugy lettem terhes 17 evesen h szedtem gyogyszert!!!
2014. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
2%
Kérdező! A munkahelyet nem J-vel írják!! Remélem érezni fogod elejétől a végéig! Ne ezzel foglalkozz hanem a helyesírással,védekezéssel! ;) Inkább adnád örökbe! 6hós fiú anyukája.
2014. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
74%
A vállalni meg két L betű...nem ez a lényeg! Azért kívánod neki h érezze elejétől a végéig ,mert nemtud helyesen írni?? Vagy mért?? Egy 6,5, és egy 3 éves gyerek anyukája :-)
2014. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!