Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 16 éves lánynak csinálnak úgy...

16 éves lánynak csinálnak úgy abortuszt, hogy ne tudjanak róla a szülei?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 23:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A flegma,bunkó válaszolóknak: csak kíváncsiságból kérdeztem! ;-)
2014. márc. 10. 10:43
 12/18 anonim ***** válasza:
14%
Ekkora felelőtlenséget!! Ha már 16 évesen nemi életet kellett h. élj, akkor gondolhattál volna a védekezésre.. Amúgy meg nincs jogod elvenni egy megfogant gyermek életét..önzőség..
2014. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
17%
Hány és hány gyerek nem születhetett meg ebbe az országba, mert ilyen hozzád hasonló gondolkozásúak megölették őket.. de az "orvos" is aki elvállal ilyet.. Ez már felér a népirtással!
2014. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
Persze, kétszer kérdezted már meg kíváncsiságból két nap alatt... Mi meg most jöttünk le a falvédőről. Szépen mondd el a szüleidnek, máshogy nem fogod tudni elvetetni. Nem találsz olyan orvost, aki ezt máshogy megcsinálja. Egy doki volt korábban, aki végzett illegális abortuszokat Várpalotán, lebukott, és mehet börtönbe, elvették az engedélyét stb. Ezt egy normális orvos nem kockáztatja meg.
2014. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
A legtöbb nő bele se gondol, mivel jár az abortusz..az is egy műtét. A későbbi következményekkel sem számol.
2014. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%
Na, de kérdező, most komolyan. Tényleg kamu a kérdés, vagy valóban terhes vagy? Ha tényleg az vagy, az vagy, akkor az nem játék!
2014. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2%
13-as, én úgy tudom, hogy talán a rendszerváltás óta 2 millió gyermeket gyilkoltak meg így Magyarországon. 2 millió ártatlan csöppség a Sátánnak áldozva. Fogalmuk sincs arról, hogy mit tettek és tesznek.
2014. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Esetleg jó pénzért privátba. pénzel szerintem minden megoldható.
2014. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!