Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 14-15 hetes terhességet hogy...

14-15 hetes terhességet hogy lehet elvetetni? És ki csinál ilyet, melyik kórházban? Nem beteg a babám, csak a férjemet eddig nem győztem győzködni hogy tartsuk meg, de ő egyáltalán nem akarja ezt a babát. Volt már valakinek ilyen esete?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 13:19
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszi a sok válaszolónak. Van már egy 5,5 éves lányunk.Igen, én is tisztában vagyok azzal hogy a 12. hétig lehet a babát elvetetni, de gondoltam időközben meggondolja magát, dehát nem sajnos. Elköltözünk tőle, és csinál amit csinál az életében, életével. Igy lesz a legjobb, sokan ajánlottátok is. Egyébként ha elvetettem volna előbb akkor is költözködtem volna...az ilyen nem apának való, kicsit melléfogtam. Egyébként tudjátok mivel érvel? Nevetséges!!!Ő nem fog boltba menni pelenkáért, gyógyszertárba sem, nem viszi oviba a nagyot meg ilyen nonszensz dolgokkal. Úgyhogy kicsit kiborít az ember. Egyébként nem a férjem, hanem az élettársam, még feleségül sem kért meg...és én még ezt is eltűrtem pedig azért szerettem volna férjhez menni. Köszi mégegyszer mindenkinek.
2014. jún. 10. 11:07
 22/26 anonim ***** válasza:
56%

Gratulálok a döntésedhez! Ezerszer jobbat találsz majd nála. Szomorú hogy így alakult, de legalább nem éltek többet terrorban.

És akkor mi lesz a kis magzattal?

2014. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Dudok Andrásné ***** válasza:
53%
Remélem már otthagytad azt az embert.Ő nem családot, ha nem kényelmet akar.Hidd el találsz magadnak sokkal jobb embert. Én 4 gyerekkel váltam el, lakás és pénz nélkül.Mindent otthagytam.Nem bántam meg.
2014. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
16%
A férjed adjon le egy kicsit az egójából: megcsinálni jól esett? Normálisak vagytok különben? Más ölne, ha házasságon belűl egészséges babája születhetne. Szégyen!
2014. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
42%
Bocsánat az elejét olvastam csak. Gratulálok a döntésedhez, és pontosítok: az élettársad nem normális agyatlan barom. Bocs, hogy minősítem. Ne aggódj, mert még eljöhet a nagy Ő az életedben 2 gyerek mellett is. Vannak olyan pasik akiknek máshogy nem lehet, és boldogan vennének feleségül a gyerkőcökkel. És a párod hajója ment el nem a tied.
2014. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok, kérdező? Mi lettveletek?
2018. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!