Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhességmegszakítás utáni...

Terhességmegszakítás utáni orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Eléggé félve teszem fel a kérdést, mert tudom, hogy sokan ellenzik, nem is szeretném tovább taglalni, szimplán fiatal vagyok és nem tudtam volna felnevelni. Külföldön végezték el, ahova nem tudnék visszamenni kontrollra. Orvos mondta, hogy 2 hét múlva látogassam meg a nőgyógyászomat. Nem tudom, hogy mit fog megvizsgálni az orvos (gondolom nem a fejemet) :D :)). Nincs a nőgyógyászomnak ultrahang gépe. Nem tudom pontosan, hogy milyen vizsgálat lesz ez. Mondjam le az időpontot?
2014. júl. 7. 10:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Picit hülyén fogalmaztam meg, szóval kell ehhez a vizsgálathoz uh vagy nem?
2014. júl. 7. 10:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne mond le az időpontot, menj el mindenképp, ha kell hozzá uh, akkor majd el fog küldeni külön uh-ra.
2014. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem csinálnak uh-ot, bocs, de a tb nem támogatja a megszakítás utána uh-ot, kicsit ha gondolkodik az ember, rájön, mit is nézne uh-on??A kiürített méhet vagy mit??!!Lehet hogy ott külföldön adnak az ilyenre, de itthon, tuti nem, a kontrollon megnézik, hogy a méhed megfelelő helyzetben van-e, és a méhszájadat is, rákédeznek, van-e vmi panasz, ha nincs vérzés, se rosszullét, ennyi.Minden nőgyógyászaton vqan amúgy uh gép, törvényileg elő van írva, csak ERRE A CÉLRA nincs.
2014. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Magánorvoshoz járok, magánklinikára, nála nincs uh... na mindegy. Elmegyek, köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 8. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Ez csak egy normál huvelyi vizsgálat lesz. Ha bármi gond van akkor csinálnak uh-t.

Inkább kérdések lesznek, hogy milyen volt a vérzésed, darabos-e , meddig tartott, voltál, vagy-e rosszul.

Pl darabos vérzés, láz, erős emelyges esetén zuzz el azonnal orvoshoz.

Lehet hogy ismételni kell. Nekem sajnos volt benne részem, egy kis magzati szövet bentmaradt, darabosan vereztem hülye voltam és nem szóltam, be is lázasodtam.

Méhgyulladásom lett :( márcsak ez hiányzott a missed ab után.

2014. júl. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!