Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nemtudom hogy terhes vagyok-e,...

Nemtudom hogy terhes vagyok-e, ezert szeretnek minnel hamarabb orvoshoz menni nogyogyaszhosz vagy valami mas orvos kell mennem?

Figyelt kérdés
srgitsetek kerlek meg soha nem voltam terhes es nemtudom mircsinajjak..lehet nem is vagoj az ki tudja, szoval hova kell ezzel mennem? Meg hany eves kortol lehet ide egyrdul mrnni?(szulo nelkul)

2014. aug. 13. 12:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mivel a terhességet az előző menstruáció első napjától számolják (és nem az együttléttől, mert nem biztos, hogy az együttlétkor törtpént meg a megtermékenyülés), így mikor már kiderül, hogy terhes vagy (a következő menzi elmaradásakor), akkor már legalább 4 hetes vagy. Ezért nincs olyan, hogy 3 hetes terhesség.

Hény napos a ciklusod? Mert ha 28 napos és csak 25-re várod, akkor még csak most volt ovulációd. Az éhség rátörhet a nőkre ovus időben is, a szédülést az alacsony vérnyomás is okozhatja.

Az is kérdés, hogy az előző menzid rendesen megjött-e? És persze, hogy kellően védekeztetek-e aktuskor.

2014. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Inkább tanulnál meg helyesen írni -.-
2014. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyugalom, 3 hét után semmi sem látszik. Igazából még 6-7 hét után sem. Egy csomó oka lehet egy pici felszedett súlynak. A terhestesztek nagyon pontosak a terhesség megállapításában, ha a dobozban levő leírásnak megfelelően használják őket. Nem kell 18 évesnek lenned ahhoz, hogy vehess egyet a gyógyszertárban. Az ilyen pici terhességet a nőgyógyász egyébként még nem nagyon fogja tudni látni az ultrahanggal. A leghamarabb a teszt mutatja ki a terhességet.
2014. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!