Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Debrecenben hogy zajlik egy...

Debrecenben hogy zajlik egy abortusz? Normálisak a doktorok?

Figyelt kérdés

Kicsit félek...és bizonytalan vagyok! :(

A tágitó mennyire kellemetlen? Gondolom orvos függő, ki hogy bánik az emberrel


2014. aug. 14. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Előtte labor, EKG, meg persze a szokásos papírmunka, a családvédelem, a műtét díjának befizetése. Aznap tágító (nem vészes), utána kb. 3-5 órával műtenek, vagy ahogy sorra kerülsz. Normális mindenki, senki nem fog rád rossz szemmel nézni.
2014. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Bizonytalan vagy? Miben? Tudok segíteni?
2014. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Most már felesleges félned. Az abortuszosokkal nem szoktak túl kedvesek lenni, mondjuk meg is értem. Persze nem ordítanak le, de buksi simire nem számíts. Megcsinálják gépiesen és kész. Mondjuk ha valamire később szükséged lesz az osztályon míg bent vagy, nem te leszel az első akihez rohannak, erre készülj fel.
2014. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Vagy de, ugyanúgy fognak rohanni hozzá, mint másokhoz. Mert több bennük az emberség, mint benned.
2014. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Azt írta, bizonytalan. Lehet, hogy még nem is döntött a baba sorsáról.
2014. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Voltál már a debreceni kórház ezen osztályán gyakorlaton? Mert én igen és láttam...DE gondolom te jobban tudod. Megkérdezhetem miért nincs bennem emberség? Mert megírtam amit tapasztaltam?
2014. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Itt dolgozom, én is, a férjem is, ő ráadásul orvos itt. Szóval igen.
2014. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Én 12 hetet feküdtem bent 90%emberségesek az orvosok és az ápolók is sőt, nagyon is segítőkésze akármivel fekszel ott!!!!
2014. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom.. én két hetet voltam itt, és a nővérszobában az abortuszosokat figurázták ki, és nevettek rajtuk. Az orvosok is tudták, mégsem szóltak rájuk. Mikor abortuszra jött valaki a friss husi jelzővel illették. Nem tudom most mi a helyzet, ez 3 éve volt.
2014. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy helyről beszélünk? Klinika vagy Kenézy?
2014. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!