Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben mit, hol kell...

Debrecenben mit, hol kell intézni abortusz esetén?

Figyelt kérdés

Mielőtt még megköveznétek spirálom van és 2 gyerekem.Teszteltem, dokihoz pénteken megyek.

Utána hova kell menni ? Családsegítőhöz vagy védőnőhöz? Ahoz a védőnőhöz akihez a terhesség és a csecsemőtanácsadás alatt jártam?

A családsegítőnél bunkók lesznek? A védőnőm rendes, ő meg fog érteni, de egy idegennel nem akarok veszekedni.


2011. febr. 2. 11:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket majd elmondja az orvosod.
2011. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

kössz, de ráérek és most szeretnék informálódni.

Valaki esetleg?

És kb mennyi idő, míg mindent elintézek?

2011. febr. 2. 11:04
 3/22 anonim ***** válasza:
25%
Örülünk,hogy ráérsz informálódni,de ezt az energiát inkább arra fordítanád,hogy magadba nézz,mit készülsz tenni.Elég könnyen veszed a gyerekgyilkosságot.
2011. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%

A 11.12 könnyen beszél. Nem neki kellene eltartania és felnevelni azt a gyereket.

Kérdezd meg a védőnődet,ő tudja,hogy kikből áll a Bizottság. Nálunk a Terhes Tanácsadóban van.

2011. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
Igen,én könnyen beszélek,ő meg könnyedén veszi,de majd ha megjárta a családsegítőt rájön.
2011. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Na, mindegy. Akkor majd személyesen érdeklődöm.

Egyébként soha nem gondoltam volna hogy nekem valaha lesz abortuszom. És szerintem senki nem is mondhatja, hogy neki soha nem lesz... Attól, hogy befordulok még senkinek nem lesz jobb! Főleg nem a 2 gyerekemnek. Inkább próbálok gyorsan és viszonylag érzelemmentesen túllenni rajta!

2011. febr. 2. 11:20
 7/22 A kérdező kommentje:
Miért te már megjártad a családsegítőt?
2011. febr. 2. 11:21
 8/22 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is tanácsosabb személyesen érdeklődni, és nem itt hergelni a népet előre megtervezett gyilkossággal.

Egyébként én mondom: nekem soha nem lesz abortuszom!

2011. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
11:25-nek soha ne mond, hogy SOHA. Lehet most ez a meggyőződésed, de nem lehet tudni később milyen helyzetben lehetsz.
2011. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Én is igy vélekedtem hogy SOHA,de aztán egyszer azt mondta a doki h 8hetes. Azonnal kellett döntenem...

Nekem a saját kerületemben lévő nődokinak is meg kellett állapitani a terhességet,aztán labor,ekg,családsegitő 2szer...

S már nem lehetett azt mondani hogy igen megtartom.hu de b.nkó volt az a doki...

Én nem itéllek el mert 2gyerek után egy 3. és ráadásul spirál mellett...Anyu is lett egyszer spirál mellett terhes,de ő apum miatt nem tartotta meg...

2011. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!