Ha lenne egy népszavazás arról, hogy az x-dik (2.3. stb. ) abortusz után kötelező lenne megszülni a gyereket, akkor ti megszavaznátok? Esetleg ha mégsem akarja megszülni, akkor elvégzik a műtétet, de meddővé is tennék a nőt a törvény szerint.

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés. Érdekel csupán.
2014. aug. 19. 20:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
10%
Elköttetném. És szembesíteném azzal, amit tett.
2014. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen nem, ezt mindenkinek a saját joga eldönteni.
2014. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
87%

Nem.

Nem vagyok abortuszpárti, de egy nő teste nem inkubátor.

És később mi lenne a megszületett babákkal? Otthonokba, nevelőcsaládoknál nőnének fel, aztán mennének az utcára?

2014. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem!

Ehhez senkinek sincs joga, es ne is legyen soha. Mindenki rendelkezzen a sajat teste/ erzelmei felett.

.

2014. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem..nem is ertem ki milyen jogon mondhatna meg valakinek,h mit és hogyan tegyen a az életével!!!semmi közünk hozza mit csinalnak mások..ítélkezni lehet de dönteni nem masok helyett!!csak ezt sokan elfeljtik:))
2014. aug. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
20%

"#8 - ahol be van tiltva az abortusz, ott elég magas a csecsemőgyilkosságok száma. Az jobb lenne?


Vagy akkor házi magzatelhajtással próbálkoznának, ami után sokszor életben marad a magzat, de súlyosan fogyatékos lesz."



Arról én nem tehetek,hogy milyen idióta,primitív emberek vannak...

2014. aug. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Az elköttetést nem tudom hogy viteleznék ki ha valaki nem akarja!! Jönnek érte és kényszerzubbonyban viszik?
2014. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
6%
Nem lehet megtenni, de én biztosan feltüntetném mindenhol, mint egy hagyományos gyilkosságot. Erkölcsi bizonyítványban meg ilyen helyeken.
2014. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
99%
Hogyne. Amint bevezették azt a törvényt, hogy a pasit, aki 2 különböző nőnek csinált gyereket, szintén elköttessék. Ja, hogy a férfiaknál más a mérce? Meg az nem úgy van? ...
2014. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
98%

Nem. Ez mindenkinek a saját döntése.

Azt viszont, hogy töröljék el azt a baromságot, hogy az elköttetést csak 3 gyerek után vagy 40 év fölött csinálják meg, azt rögtön és azonnal, mert felháborítónak tartom.

2014. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!