Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt valaki itt akit abortuszr...

Volt valaki itt akit abortuszra próbáltak kényszeríteni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval direkt nem védekeztünk 1 évig most teherbe estem, 6 hetes vagyok, de a barátom mégsem akarja a babát ma egésznap mondta menjek abortuszra, ő nem akarja ezt, viszont velem akar maradni, de ha megtartom akkor nem


Én nagyon ellene vagyok egyébként az abortusznak, már a gondolatát sem bírom elviselni. volt valaki hasonló helyzetben?


2014. szept. 14. 19:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%

Az egyik hozzászólásodban le is írtad a választ!!!! Mi a kérdés???

Fogsz kapni ellátást, van lakásod, anyukád támogat, te szeretnéd a babát!

Hogy lenne szíved megölni?????? Azt írod egy évig nem védekeztetek, te jó ég, egy ember élete nem egyenlő valami ócska nadrággal, amit megveszel, másnap rájössz, hogy mégsem tetszik és kidobod a szemétbe...

Tényleg ezt az "embert" választanád a gyermeked élete helyett?! Most bizonyította be legjobban, hogy milyen! Undorító, gusztustalan amit tesz. Én kidobnám, mint macskát sz..rni. Nem is szeret téged. Oké, most kibékülsz vele, a kisbaba meghal... aztán majd jól otthagy egy másik nő miatt, mert meggondolja magát, hogy nem is te kellesz neki.

Soha az életben nem bocsátanád meg magadnak ezt és még jobban megutálnád azt a f***t.

Nehéz egyedül gyereket nevelni, de hidd el, megéri! És még utána találhatsz magadnak egy hozzád illő, normális férfit.

Na meg azt írod: a barátod... Még csak feleségül sem vett. Gondold át, ha nem írja alá az apasági nyilatkozatot, akkor nem viheti el tőled láthatásra (nem kell neked megengedni, hogy meglátogassa amíg kicsi), iskoláztatásba sem szólhat bele. Jó, nem kapsz gyerektartást...de megérné neked az a pár ezer forint???


Talán én vagyok ilyen, de most van egy kisbabám, ha belegondolok, hogy azért ártottam volna neki, mert egy idióta azt mondja...hát fel is kötöttem volna magam (de előbb a "barátomat").

A TE tested, a TE véred, Te felelősséged!!!!

Remélem, okosan döntesz.... :(

2014. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, engedd meg, hogy még egy fontos tényezőre felhívjam a figyelmed:


A baba egy év védekezés nélküli próbálkozás során fogant meg. Magyarul nehezen esel teherbe. Az orvosok egy év sikertelen próbálkozás után meddőségi vizsgálatot javasolnak.


Ha én nehezen esnék teherbe, és még akarnám is, nem lenne az a férfi akiért abortuszra vinném.


Mi van, ha nem kapsz még egy esélyt? Nem tudom hány éves vagy, de ha eldobod ezt az ajándékot, lehet, hogy nem lesz lehetőséged még egyre. Ez meg már biztos. Mert bent van.

2014. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%
Ha a barátja még nem készült fel rá ,akkor miért is kéne megtartania?
2014. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

A barátja már egy évig folyamatosan készen állt rá ahogy olvashatod.


A gyerek nem árucikk, hogy meggondoljuk magunkat és visszavisszük a boltba, mert nem kell. Előbb kellett volna gondolkoznia a férfinak.

2014. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha a baratod nem tart veled, haggyad es neveld fel egyedul. Probald meg nem figyelembe venni hogy ilyen az apja es ezt tette, csak a gyereked itt a fontos es te. Sok sikert.
2014. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
80%
A baratod eretlen, es nincs benne valoszinuleg felelossegerzet. Tudom, h konnyu nekunk mondani, de legyel eros, ne vetesd el, mert ahogy a szavaidbol kiolvashato, nagy fajdalmat okozna neked a dolog. Ha amiatt hagy el, hogy gyermeket szulsz neki, sosem erdemelt meg sem teged, sem a babad. Sok sikert kinaok a donteshez, es kitartas, allj a sarkadra.
2014. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
31%
Szóval akkor nevelje fel egyedül ,értem! Tipikus női gondolkodás ,utána meg sírnak ,hogy nincs apja a gyereknek.
2014. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

A) "sir", hogy nincs apja a gyereknek

B) sir, amiert elvetette, pedig nem akarta, es gyotri a lelkiismeret-furdalas

....

2014. szept. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem a gyerek tehet róla, hogy az apja egy gyáva moslék.
2014. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
39%
Arról meg nem az apa tehet ,hogy az anya ,ennek ellenére megtartja. Nevelje egyedül ,csak utána ne sírjon.
2014. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!