Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ki volt Angliában terhesség...

Hölgyemény92 kérdése:

Ki volt Angliában terhesség megszakítás miatt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös. Igen hülyeséget írsz, nem a magyar törvények vonatékoznak rád, hanem az adott országé, és csak azok. Ha nem hiszed, próbáld ki Angliában a gázspré használatát, vagy akár Iránban a melegfelvonulást.
2014. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Na, az tök jó. Akkor meg van oldva, külföldön meg lehet csinaltatni az abortuszt. Akkor ezek szerint megoldódott
2014. okt. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%

Elvileg igen, ha a helyi törvények lehetővé teszik, de Anglia pont nem a legjobb hely ehhez, több okból sem. Egyrészt nem csinálnak meg semmit rendesen, néha egyáltalán, ha mégis akkor hónapokig tart, és nem tudsz besétálni landolás után egy kórházba és ennyi.


Kezdjük ott, hogy a putriszigeten egyáltalán nem tudsz besétálni a kórházba, hacsak nincs nyílt törésed vagy egyéb nyilvánvaló sürgősségi problémád, mert beutaló kell. Ezt mire megkapod, olyan 3-4 hét minimum (Angol tempó). Kell lakcím (ezt mondjuk nevetségesen könnyű hamisítani, de azért a leveleidek meg kéne kapd valahogy), kell NI szám (tb).


Plusz Angliában a kórház életveszélyes, most fordult fel valami mentálisan hátrányos helyzetű azért, mert fertőzött volt a bekötött infúzió. Észrevették a gombát, ami a tűben lakott, csak 4 napig hagyták úgy, majd az orvos eldöni ha visszajött a szabiról, de addigra a páciens elpilledt toxikus sokkban.

2014. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

Itt élek Angliában. Abortuszom nem volt, de amikor bementem megbeszélni a fogamzásgátlót a dokihoz, a váróban volt egy csomó papír és begyujtottem mindegyikbol.

Itt ezt írja (saját fordításban, biztos van jobb szakszó is rá, de mivel nem volt tapasztalatom benne, nem tudom melyik a legjobb kifejezés):

-gyógyszeres terhességmegszakítás

a terhesség 63. napjáig

-sebészeti - szívással helyi érzéstelenítés után

a terhesség 12. hetéig

-sebészeti - szívással általános érzéstelenítés után:

a terhesség 14. hete és 6. napjáig

-sebészeti - tágítás és kiurítés általános érzéstelenítés után

a terhesség 15. hetétol a 23. hét 6. napjáig.


Az utolsóról annyit ír, hogy bizonyos eszkozzel torténik a tágítás és tuvel valami szert fecskendez a méhbe ami leállítja a magzat szívét. (arra nem tért ki, hogy egészséges magzatot is el lehet vagy csak beteget)


A magam részérol, én nem vagyok abortusz ellenes, de va egy határ, amire már én is azt mondom, hogy inkább ne. Ez a határ nálam kb a 10-12. hétig van.

Másik, hogy akinek annyi pénze van, hogy egy héten belul utazni tudjon Angliába, akkor ott kell lennie pénznek, hogy a gyereket el tudja látni.

2014. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
53%

Olvastam a belinkelet is!

GUSZTUSTALAN VAGY! Gondolom a szam a nevedben a születesi evedet jelöli (amivel normalis helyzetben nem lenne gond!)

Nyugodtan le lehet pontozni, nem erdekel!

De amit müvelni akarsz az valami iszonyat! Egyik modszer sem 100%-os de ne mond mar hogy nem vetted eszre a dolgot. Söt, irtad hogy van masik gyereked, hat akkor nezzel ra aztan magadba!

Különben meg minek kell allandoan kiirni ugyan azt a kerdest? Nem tetszettek a valaszok, hat tudlak sajnalni (JA NEM!). B...ni tudo de felelösseget nem vallalo lenyek… (N)

2014. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság emberek, hogy a magzatnak az is árt, ha nem akarja az anya....úgymond "érzi" vagy nem is tudom, rengeteg baja származhat belőle a gyereknek...és a kérdezőnek biztos oka lehet rá, hogy el akarja vetetni, van már egy gyermeke is ha jól olvastam... tehát szerintem oka van...mert már szülő, nem egy felelőtlen tinédzser...sokatoknak, igen igaza van, hogy nem szép dolog, de csak egyszer kéne azt érezni amit az egyén :)
2014. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%

Éppen azért nem kell vergődni, hadd vetesse már el, különben is mi közötök hozzá? Büdös magyar mentalitás, ezredszer.


Nem kell gyerekekkel telefosni a világot ha nem akarja valaki, mert az én adómból kell eltartani majd, és csak szívja a levegőt, vergődik az iskolában veszélyetztetve a tervezett, akart gyerekek életkörülményeit, nem kell. Kuka. Az anyának különben is kizárólagos joga kellene ehhez legyen, mert amíg a köldökzsínór egyben van, az ő, és csak az ő testének része. Ha tetszik, ha nem a buzgár apukáknak, de ha nem tetszik, nem kell gyereket csinálni olyan nőnek aki majd nem akarja. Meggondolta magát? Biztos oka volt rá.

2014. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
64%
Hihetetlen,hogy milyen tudatlan emberek valaszolnak es itelkeznek. Egy nonek a sajat dontese hogy megtartja e a babat vagy nem. En szemely szerint hanyingert kapok ismeretlen itelkezo emberektol!! Es mindenkit meg kell hogy lepjek akkor mert Angliaban 24 hetes korig teljesen legalis az abortusz, muteti uton. Akinek van itteni euros tb kartyaja annak pedig fedezi is a biztositasa tehat ingyenes. Lehet bujni az angol torvenykonyveket! En azt tanacsolnam barkinek aki ilyen helyzetben van, hogy ne hallgasson senki masra, egyedul az o dontese mert o tudja mi a legjobb sajat maganak.
2017. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!