Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A párom nem szeretné a babát...

A párom nem szeretné a babát most, de én igen. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt, még mielőtt megismerkedtünk vett fel kölcsönt, és még 1,5 év hatra amíg kifizeti. Azzal indokolja hogy vetessük el, mert nem nagyon tudnánk eltartani, vagyis eltartani eltartanánk, de a törlesztőt meg nem tudnánk fizetni úgy mint eddig, és egyedül nem birna el a tartozással, csak úgy hogy ha én is dolgozom.

Azt mondta, hogy ha nem lenne tartozás, gondolkodás nélkül benne lenne hogy tartsuk meg.


A családom támogat mindenben a baba kapcsán is, segítenének. Páromnak ez nem elég, azt mondta az csak egy dolog hogy segítenének.

Nem albérletben vagyunk, külön házunk van, amit szüleimtől kaptunk, csak a számláinkat fizetjük.

Pár évvel ezelőtt volt már egy abortuszom.

Most 6 hetes vagyok.


2014. okt. 14. 14:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Turkálókban ötven-száz forintért is tudsz venni foltmentes, szép kisruhákat! Használj musható pelust, azt csak egyszer kell megvenni, facebookon vannak mosható pelenka csoportok. :-)

Hogy döntöttél? Ha ide nem is válaszolsz, kérlek írj privit.

/Egy "becsúszott" baba végtelenül boldog anyukája/

2014. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
bocsánat, *mosható
2014. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én is kiváncsi lennék a döntésre. Nekem a harmadik csuszott be, spirál mellett. Én megtartottam, bár a doki nem ajánlotta, voltak gondok a terhesség alatt és sajnos a szülés alatt is akadtak komplikációk, de van egy 17 hónapos édes kisfiam akit nagyon imádok, szóval megérte, sőt...


Nekem is írhatsz privit ha gondolod :)

2014. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A babát mindenképpen megtartanám. Van házad, van munkád, lenne segítséged. A pasin elgondolkodnék. Érdekelne, hogy ha elfogy az adósság, akkor az hogy befolyásolja majd a kapcsolatotokat. Remélem nem úgy gondolja, hogy eddig jó volt, most már szabad ember.
2014. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!