Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon átesettek, éreztete...

Abortuszon átesettek, éreztetek ilyet? Mikor múlt el?

Figyelt kérdés

Nem gondoltatok arra, hogy mondjuk mi lenne, ha megtartanátok? Mármint, nem fantáziáltatok arról, hogy esetleg fiú lesz-e, vagy lány, milyen lesz az arca, stb.?


Én kedd óta tudom, hogy terhes vagyok és tisztában vagyok azzal is, hogy nem tarthatom meg. Mégis azóta már annyit gondolkoztam Rajta, meg azon, hogy vajon milyen lenne Vele az élet, hogyan nevezném.

Ez hiba szerintetek? Más is gondolkozott ezen?

Ha igen, akkor mikor fogadta el a helyzetet?


2014. okt. 25. 14:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
tartsd meg akkor. de mert kel elvetesd? megbanod mert latom azert szeretned! korod?
2014. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%

Miért nem tarthatod meg? Mert a lelked mélyén ezek szerint szeretnéd...

Én nem tettem meg, a nőgyógyásztól a papírral a kezemben azon fantáziáltam, vajon kisfiú lenne vagy kislány, és hirtelen beugrott egy szőke kék szemű kisfiú képe, ami nem hagyott nyugodni. Megkértem az időpontot, de éjszakákon át nem aludtam, s kísértett ez a kép. A problémámat nem részletezem, végül ennek ellenére megtartottuk a babát. S született egy szőke kék szemű kisfiunk...Én és a párom is barna hajú barna szeműek vagyunk, de van ilyen vérvonal a családban, szóval hihetetlen, hogy őt megálmodtam!

Nem tudom a te helyzeted milyen, nem is akarlak rábeszélni semmire, de ha titokban vágysz erre a babára, nehéz lesz utána feldolgozni, ha elveteted, hisz mégiscsak véget ér a kis élete, ami el sem kezdődött.

A te döntésed, gondold jól át, hátha mégis van esély a megtartására. Ha el tudod képzelni milyen lenne vele az élet, akkor mi az akadálya a megtartásának? Gondold végig, nincs-e megoldás.

Ha mégis el kell engedned, légy nagyon erős...

2014. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok.

Azért nem tarthatom meg, mert egy olyan kapcsolatból származik, ami nem derülhet ki.

2014. okt. 25. 16:39
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Védekezés mellett fogant...igy van?
2014. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen
2014. okt. 25. 16:46
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Én sem tudtam megtartani, védekezés mellett fogant és nekem csak az jut eszembe néha néha, hogy most 16 éves lenne és arra jutok, hogy valószínűleg a szüleim nevelték volna fel. Az apjával nem is igen találkozott volna, őt még a téma sem érdekelte anno.

Nem mélyedek bele ebbe jobban, akkor ezt eldöntöttem és megtörtént.

2014. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
hany eves a pasi h nem derulhet ki
2014. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem az életkora a gond.
2014. okt. 25. 17:24
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
akkor mi ??
2014. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem a kora. Szerintem hazas vagy a csalad baratja.
2014. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!