Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon átesettek, éreztete...

Abortuszon átesettek, éreztetek ilyet? Mikor múlt el?

Figyelt kérdés

Nem gondoltatok arra, hogy mondjuk mi lenne, ha megtartanátok? Mármint, nem fantáziáltatok arról, hogy esetleg fiú lesz-e, vagy lány, milyen lesz az arca, stb.?


Én kedd óta tudom, hogy terhes vagyok és tisztában vagyok azzal is, hogy nem tarthatom meg. Mégis azóta már annyit gondolkoztam Rajta, meg azon, hogy vajon milyen lenne Vele az élet, hogyan nevezném.

Ez hiba szerintetek? Más is gondolkozott ezen?

Ha igen, akkor mikor fogadta el a helyzetet?


2014. okt. 25. 14:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%
en is erre gondoltam talan ... nem tudom ...
2014. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A szüleimmel való kapcsolata a baj.
2014. okt. 25. 18:17
 13/20 anonim ***** válasza:
25%
de miert? ok tudjak hogy terhes vagy ?
2014. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudják.
2014. okt. 25. 18:19
 15/20 anonim ***** válasza:
25%

es mikortol tudod hogy terhes vagy

? mert nem lehet aztan elvetetni egy bizonyos ido utan

2014. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Még van időm a 12. hétig.
2014. okt. 25. 18:26
 17/20 anonim ***** válasza:
25%
ertem ..na jo gondold at ne band meg a vegen , mert fajdalmas az abortusz , en nem tudom milyen de volt baratnom aki atesett rajta es utanna gyengenek erezte magat , szoval o elveszitette a gyerekeket mert ikreket vart es mar 5 honapos volt , az elsot megszulte rendesen elment a magzatvize es a masodikat pedig ki kellett kaparjak mert nem jott ki es a ketto 400 gram volt . szoval borzaszto , en nem is tudnam elgondolni hogy milyen tul menni rajta
2014. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó, jó, nagy butaságot írtál, te úristen....az abortsuzt a 12. hétig végzik el, a magzat ekkor kb. 8 cm és 15 gramm. Milyen 5 hónap? Milyen 400 gramm?
2014. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%
Hogy jön ide egy sztroi a vetélésről?
2014. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 15-16éves voltam amikor teherbe estem.Akkor aktívan buliztam,drogoztam,cigiztem,és az akkori párom is.Elmondtam anyámnak nem volt vészes,rosszabbra számítottam,na midegy ő nem engedte,hogy megtartsam,tehát elkezdtük szervezni az abortuszt.Bennem is jöttek ilyen érzések,meg gondolatok.ez tök normális,ha terhes az ember.nézegettem gyerekkori fotóimat és bőgtem,mert majdnem megszakadt a szívem,hogy el kell vetetni,mert szerelmesek voltunk az akkori párommal,és gondoltam ebből egy gyönyörű szerelem gyerek lenne.De elvetettük.Akkor rettenetes érzés volt,DE azóta(most 22éves vagyok) ugyebár abbahagytam azt az életmódot,megházasodtam,és most a férjemmel tervezzük a babát,és sokszor belegondoltam,mi lett volna ha megtartom...és arra jövök rá,hogy bár ember ölés volt,de örülök neki,h így alakult,különben most nem lehetnék együtt a férjemmel,egy gyerekkel a gyakamon kellene élnem 22évesen,és egyszerűen elcsesztem volna az életem.Nyílván nem vagyok abortusz párti,sőt már ellenzem is,de akkor jobb volt,hogy anyukám döntött helyettem!A tudatlanság idejét pedig elnézi Isten,és ezt meg is bocsátja :)

2014. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!