Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Harmadik terhesség, második...

Harmadik terhesség, második császár után egy évvel. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Most lesz egy éves a második fiam, akit szintén császárral szültem. Előfordulhat, hogy megint terhes vagyok. Veszélyes lenne válallni a babát, egézségügyileg? Volt itt valaki hasonló helyzetben. Végül mi lett?
2014. nov. 7. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak így és semmi probléma nem volt terhesség alatt. Max 40 helyett 38 héten volt a császár. Boldog babavárást :)
2014. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még nem biztos semmi. Nagyon félek, mert a második gyerkőcnél is voltak komplikációk. Sok vért veszítettem, és több mint egy órás volt a műtét. Nehezen is épültem fel. Ráadásul anyagilag is eléggé rosszul állunk. Félek egy harmadik babát válallni. De megölni se vagyok képes. Bárcsak vak lárma lenne. Annyira félek.
2014. nov. 7. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Miből gondolod hogy terhes lehetsz? Védekeztek?
2014. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen védekeztünk óvszerrel. Nem vettem észre hogy gond lett volna vele. De terhességi tüneteim vannak. Hányinger szédülés fáradság állandó éhség érzet, ingerlékenység. Pont mint a második terhességem alatt.
2014. nov. 7. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:
És mikor kéne megjönnie? Egyébként most elég sok vírus terjeng, lehetséges hogy benyeltél valanit...
2014. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyen kérdést kiírni amikor még egy tesztet sem csináltál? Csak saját magad stresszeled feleslegesen. Csinálj egy tesztet először is!
2014. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Huhhhhh szorítok , hogy ne baba legyen a háttérben :s
2014. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hétvégén itt nincs gyógyszertár így nem tudtam tesztett venni. Ma vagyok a 30. napon. A ciklusaim 25-32 naposak. Nem volt gond az óvszerrel, legalább is nem vettük észre. Már évek óta így védekezünk, soha nem volt semmi gond. Valószínüleg most sincs, csak annyira rá stresszeltem, hogy már tüneteket produkálok. De ha hétfőig nem jön meg tesztelek.
2014. nov. 8. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett
2014. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én is harmadikként születtem császárral semmi baj nem volt
2014. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!