Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek mire számíthat...

Szerintetek mire számíthat egy nő ha az abortuszellenes anyja megtudja hogy el akarja vetetni a gyereket?

Figyelt kérdés
19 éves a nő. Terhes lett de semmiképpen nem akarja megtartani a gyereket, azért mert szeretné kijárni az egyetemet, és nem érzi magát felkészültnek a dologra. Viszont a gyerek apja fenyegeti hogy elmondja az anyjának hogyha elhagyja. Aki abortuszellenes azt gondolja minden terhességet meg kell tartani. Sok véleményt olvastam itt hasonló gondolkodású anyáktól,nőktől. Ezért azt kérdezném hogy ti mit tennétek ha a lányotok ezt csinálná? Megvonnátok tőle az anyagi támogatást? Örökbeadni a lány nem fogja, megszülni sem. De mire számíthat így az anyától? Inkább béküljön ki a pasival hogy ne árulja ez anyjának?
2014. dec. 1. 18:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Itt az általános társadalmi felfogás alapján dönt a bíró. Nem kell semmilyen bűncselekményt elkövetni ahhoz, hogy valaki érdemtelenségét megállapítsák.

Már az is elég egyébként ha durva, sértő kifejezésekkel illeti valaki a szüleit.

Egy csomó esetben állapítottak meg érdemtelenséget néhány csúnya sms miatt is például!

2014. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
9%

Kedves 19 éves nő. Tudod, hogy anyukád életed végéig az anyukád marad akire számithatsz, viszont ha a pároddal már most ilyen rossz a kapcsolatod lehet, hogy nem lesz tartós.

Én sem mindig értek egyet avval ahogy a szüleim gondolkoznak, de még soha nem bántam meg azt, hogy mindig őszinte voltam velük, mert ez nagyon sokat segitett a kapcsolatunkon. Úgy gondolom édesanyád segiteni fog neked ebben a helyzetben is, még akkor is ha nem fog neki tetszeni ez az egész helyzet. És csak egy nagyon picit gondolkozz el azon, ha anyukád olyan abortuszpárti lenne mint te, akkor lehet, hogy most Te nem lennél ezen a világon, sőt lehetőséged sem lenne arra, hogy egy gyereket hordj a szived alatt. Nagyon fontos, hogy ilyen helyzetben kiegyensúlyozott életű emberek véleményét kérd ki, ne olyanokét akik felelőtlenül csak magukra gondolva élnek.

Nagyon fontos döntés előtt állsz, próbálj úgy hozzá állni a dolgokhoz, hogy 20-30 év múlva ne kelljen megbánással visszatekints erre a döntésedre.

2014. dec. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
28%
Abortusz ellenes vagyok,kicsit fiatalabb lányokkal.Még is,az én reakcióm gyökeresen más lehet,mint a fent említett anyáé.Itt nem az abortuszt érzem a legrosszabb dolognak,hanem azt,hogy felmerül benned,hogy a kisebb? Rosszért olyan emberrel élj,aki aljas módon,saját gyereke abortálásának kihasználásával kényszerítsen bele a kapcsolatba.Az ilyen embert közelébe sem akarnám tudni a gyerekemnek,mert akkor is ő az első,a legfontosabb,ha számomra nagyon elfogadhatatlan dolgot tett.
2015. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!