Akik ellenzik az abortuszt miert irnak erre az oldalra?

Figyelt kérdés
Elore leszogeznem hogy nem vitat es szemelyeskedest akarok elerni ezzel a kerdessel. Csak beleolvastam par kerdesbe es ugy velem,hogy sokan nekiugranak a kerdezonek szidjak,minosithetetlen stilusban irnak,nem a kerdesre felelnek. Akit ennyire ingerel ez a tema milyen belso inditattasbol viselkedik igy, miert olvassa a kerdeseket?
2014. dec. 2. 16:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem rossz tulajdonságuk ellenére van bennük némi jó is, talán így akarják felnyitni a hölgyek szemét, hogy: "Ne."


Persze az egy más kérdés, hogy ezt a kérdezők hogyan élik meg (mármint az egész dolgot...).

2014. dec. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%
Miért talán helyeselni kéne? Egy életről van szó akinek esélyt se adnak. Miért nem védekeznek? Van gumi, gyógyszer. Csak sokan felelőtlenül dugnak össze vissza mikor meg teherbe esnek akkor hú most mi legyen.... ez a baj.
2014. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2.Vedekezni kellene ebben igazad van,de akik kerdest tesznek fel azoknal mar nem a vedekezes a kerdes. Hanem mas dolog.
2014. dec. 2. 17:02
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
ó kérdező, ők itt is meg fognak találni mint látható fentebb :)
2014. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Mert azt hiszik, h a "munkásságukkal" meg tudnak győzni valakit a saját nézőpontjukról, aki már döntött. Nem értik meg, h ez nem az ő döntésük, nem az ő pénztárcájukról van szó, nem az ő családi és lakhatási körülményeikről. CSak erőszakoskodnak, nem a kérdésre válaszolnak, csak ítélkeznek és ezért nekem (szerintem nemcsak nekem) roppant ellenszenvesek.


Az ab-os kérdéseknél mindig őrjöngenek, gumiszobának használják.

2014. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Az az igazság, hogy gyakorlatilag mindenben szétszedik a kérdezőt, ha csak egy kicsit is "családi" jellegű a gondja.


Ha megkérdezed milyen pelenkát tanácsoltok az tiszta sor.

De ha azt kérdezed, hogy meddig szoptassak/aludja-e a babával...ezek már sokkal érzékenyebb témák és az emberek akármelyik oldalon állnak, mindig szélsőségesen védik azt az oldalt. Mert ha egy kicsi közük is van hozzá, akkor ők már tudják a tutit és más megoldás nem lehet jó.


Na ez megduplázódik, ha egy ennyire érzékeny téma kerül elő, mint az abortusz.


Vannak helyzetek amikor érthető az abortusz, van amikor nem érthető, mindenkinél más az értékhatár...de itt szerintem alapvetően más emberek véleményének tiszteletben tartásával van a gond...ami egyáltalán nem működik.


"Ha nem ért velem egyet akkor hülye...jól le is pontozom"

2014. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%
Mert van szívük, és nem szeretik a gyilkosságot.
2014. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy utolso hogy mit gondolsz. Megakadalyozni ugysem tudod, a beszolastol meg nem valtozik semmi. Szemely szerint nem ertem a frocsogest ott vannak pl. az allatvedok na ok igen tiszteletre melto amit tesznek. De az abortuszellenesek mit segitenek a gyerekeknek? Mennyien fogadnak orokbe gyereket?
2014. dec. 2. 19:52
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Ilyet ne lerdezz. Latod, most is csak direkt irkalnak. Szerintem szeretik ezt a temat, mert pl. a66%-os allandoan ir. Ez a fetise vagy nem tudom.
2014. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6%
Lehet nem mentjük meg a gyereket, de legalább a nőnek hátha okozunk egy kis lelkiismeret furdalást. Az élet semelyik területén nem tisztelem az olyan embereket akik kibújnak a felelősség alól, mert gyenge jellemre vall.
2014. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!