Hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elèg hosszù a törtènetem!

Èn egy 29èves fiù vagyok! A törtènetem ott kezdődik, hogy szeptember vègèn kiderült, hogy a baràtnőm terhes lett! Nagy volt az öröm szinte az egèsz csalàdban! Tervezgettünk hogy s mint legyen, kerestem jobban fizető munkàt, ment minden!

Aztàn eljött a fordulòpont a 11.hèt vègère! A baràtnőm hirtelen 360fokos fordulatot vett ès egyfolytàba csak a kifogàsokat kereste, hogy nem akar a szüleihez szülni, pedig igen jò körülmènyek közt lett volna a gyerek, meg hogy ő tùl fiatal (24èves)!!

Vègül a 12hèten, november elejèn elvetette ès egyszerűen nem tudom feldolgozni!! Szeretnèm megölelni, megpuszilgatni, magam mellè fektetni a gyerekemet............ès màr soha nem kaphatom vissza.......èrtitek?????

Mondjàk hogy majd lesz màsik valaki màstòl.........de ez nem igaz emberek.........ő nem lesz ugyanaz!!!

Csak rà tudok gondolni........nem tudom mi tèvő legyek.......ez akkora fàjdalom!!!:( :( :(



#terhesség #abortusz #gyerek elvesztèse
2014. dec. 18. 20:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

"29èves fiù vagyok"

Múltkor egy harminc éves lány voltál...

2014. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Kamu, de nagyon! Ha a 11.héten találta ki, és AZONNAL elkezdi intézni, is kicsúszik az időből.


1 hét alatt nincsenek meg a szükséges dolgok (2 CSVSZ-es látogatás, plusz papírok, plusz kórház), 12. hét után meg nem végeznek ab-t.

2014. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
40%
Pénzért? Bármit...
2014. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Hàt ezt sem gondoltam volna hogy lekamuznak itt!! Ez elèggè elszomorìt!!:(:(

Annak üzenem aki abban kètelkedik hogy nem lehet elintèzni egy hèt alatt, hogy összesen 3 nap volt az egèsz tortùra, a gyàmügy pl 5perc sem volt, pedig azt mondtàk h majd filmet kell ròla nèzni meg ilyenek!!Szerda, csütörtök ès pènteki nap volt a kòrhàzba időpontot kèrni a műtètre, hètfőn meg meg is csinàltàk!! De bàr neked lenne igazad ès ne lehetett volna elintèzni!!

Abortusz ellenes nő?? Ez legalàbb megnevettetett!!:):)

Szìvesen talàlkozom bàrkivel h bebizonyìtsam a ffi mivoltomat!!:)

Persze megèrtelek titeket, rosszindulatù emberek mindenhol vannak!!!

2014. dec. 19. 19:58
 15/32 anonim ***** válasza:
48%

Ha legközelebb kamuzol, legalább nézz utána, miről is írsz.

Nem kell a Gyámügyhöz menni, ez a Családvédelmi Szolgálat feladata.

Nem lehet 3 nap az egész. Időpontot kell kérni a Családvédelmi Szolgálathoz az első tanácsadásra. Általában pár nap. Az első és a második tanácsadás között 3 napnak el kell telnie.

Csak utána kérhetsz időpontot a kórházban.

Ezeknek most frissiben olvastam utána. Amit pluszban magam sakkoztam ki: az abortuszt altatásban végzik, így nyilván kötelező előtte legalább egy vérvétel és egy EKG, valamint egy belgyógyász, mint minden egyes műtéténél.


De ez csak az egyik fele.

- Egy pasi nem úgy fogalmaz, mint te.

- IzabellaLettemVolna - hát ez is elég informatív, akár így, akár úgy, ha érted, mire gondolok. Ép pasi nem vlaszt ilyen nevet.

- Én is találkoztam már a felhasználóneveddel, annál a kérdésnél nőként írtad alá.


No, ha mindezt együtt nézzük, akkor a kérdésed vastagon kamu.

Sokkal jobb lett volna, ha pacekban felteszed a kérdést: Hogyan élik meg az abortuszt az apák?

Csak úgy kevéssé lett volna hatásvadász.

2014. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval,ugyanezek a gondolatok jutottak eszembe.Egy 29 éves férfi nem ír így,sok pont és felkiáltójel.egy hét alatt biztos,hogy nem lehet ezt lezongorázni,igazán nem értem mire valók az ilyen kamu kérdések.
2014. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Nem olvastam vègig amit ìrtàl de màr mèrges vagyok, a gyerekemrõl beszèlgetünk te fasz!! Ha itt lennèl megölnèlek!! Èn vittem el a gyàmügyre ès a sürgössèg miatt kiadtàk a papìrt, a vèrvètelt pènteken csinàltàk.........amikor elhoztam a cuccaim, minden papìrt eltettem itt vannak mellettem gyökèr..........

Komolyan megölnèlek ezèrt............hogy lehet ilyen valaki???

2014. dec. 19. 21:00
 18/32 A kérdező kommentje:

Az Izabella nevet mèg az elejèn kitalàltuk mert lànyt akartunk, akartam!!

Ezèrt ez a nevem, mert ìgy hìvtàk volna

2014. dec. 19. 21:07
 19/32 anonim válasza:
Tudathasadásos.
2014. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Hahó, higgadj le kérdező!!! Ne akarj senkit megölni, tudod, bünteti a törvény. Fogadd el, hogy egyre sántább a sztorid, és legközelebb gondolkodj! Amúgy meg nem vagyok kuki (az általad használt szót nálam nem engedte át a GYK szűrője, azt a férjem hordja:-)
2014. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!